Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Isekai Mahou to Shoukan...

Isekai Mahou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu folyatás lesz?

Figyelt kérdés
Lehet e tudni mostanra már, hogy lesz folytatása ennek az animének?

2018. nov. 22. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Minek az neki?
2018. nov. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A magyar animések ennyire rá vannak kattanva a shitty isekai-ecchi izékre?
2018. nov. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dani19980513 ***** válasza:
60%
igen rá vagyunk
2018. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

#2 ezt honnan veszed? Lehet csak te találsz rá az ilyen kérdésekre :) És attól hogy itt írnak ezekkel kapcsolatban kérdést, a többi magyar animés meg a jó kis animéket nézi.


És kérdező, ez talán tud segíteni: [link]

2018. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: Az utóbbi néhány héten egy csomó ilyen témájú kérdést írtak ki. Lapozz vissza néhány oldalt, ha nem hiszel nekem. Én is csak remélni tudom, hogy az átlag magyar színvonal azért nem ez.
2018. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

A sorozat mentségére szóljon, hogy a Master of Ragnarokhoz, Akashic Recordhoz vagy épp az Isekai wa Smartphonehoz képest még ez is egy mestermű.


Ami pedig a 2. hozzászólást illeti, Általában véve igaza van. Ez a magyar átlagszínvonal. Ugyanez mutatkozik mindenhol máshol is. Itt pedig nem csak az utóbbi néhány hétben írtak ki ilyen kérdéseket, hanem évek óta folyamatosan. Sajnos úgy néz ki, hogy a rossz ízlés újratermeli önmagát. Aki a magyar közösségben szocializálódik, azokat, ilyenre nevelik. Ezek a népszerűek, így ezekre találnak rá és ezt ajánlják egymásnak, úgyhogy ezek formálják az ízlésüket, ez lesz a minőség mércéje.

2018. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 bocsánatot kérnék! Csak én már egy ideje most akadtam rá először ilyen kategóriás kérdésre.

Bár én már csak azt remélem, hogy akik az ilyeneket nézik azok írnak csak, hogy kapjanak még ilyeneket. Akik meg a normálisakat nézik, azok meg tele vannak a jó animékkel (mert nem egy van csak..) és fölösleges nekik idejönni.

2018. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!