Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan animét írni...

Tudnátok olyan animét írni ahol a főszereplő fiú (/lány) úgy jön össze a lánnyal (/fiúval) hogy előtte bevallja neki az érzéseit?

Figyelt kérdés

Mikor olyan animét nézek amiben jelen van a romantika, általában csak belecsöppenünk abba, hogy a főszereplők elkezdenek járni anélkül hogy egyikük is bevallaná a másiknak az érzéseit.


Szóval írnátok nekem olyan animét mondani amiben a főszereplő mielőtt összejön a kiszemeltjével a szemébe mondja az érzéseit?



2018. nov. 23. 04:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fullmetal Alchemist: Brotherhood - utolsó rész :)
2018. nov. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno a Charapedia csinált egy szavazást a "legjobb szerelmi vallomásokkal", viszont ezeknél le is van írva, hogy ki mondja kinek, úgyhogy én csak az animéket írnám le, hogy ne legyen spoiler :D

20. Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

19. Naruto: Shippuuden Movie 7 - The Last (ez ugye Naruto mozifilm, tehát lehet, nem árt hozzá a sorozat is, de magáért a vallomásért nem biztos, hogy megéri megnézni)

18. Koukyou Shihen Eureka Seven

17. Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai. (Oreimo 2. évad)

16. Ookami Shoujo to Kuro Ouji

15. Meitantei Conan (több száz részes anime)

14. Working!!! Lord of the Takanashi (ez egy Working!! OVA)

13. Kimi ni Todoke 2 (Kimi ni Todoke 2. évad)

12. Angel Beats!

11. Card Captor Sakura

10. Clannad

9. Kidou Butouden G Gundam (nem biztos, hogy ezért megéri megnézni, mert elég nagy és összetett a Gundam-univerzum, és elsősorban mecha, nem romantikus)

8. Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai. Special (Oreimo 2. évad special, másik vallomás)

7. Touch

6. Akagami no Shirayukihime

5. Kimi ni Todoke 2 (ugyanazok a karakterek, mint fentebb, csak az egyiknél a fiú vall a lánynak, a másik a lány a fiúnak)

4. Working!!! (Working!! 3. évad)

3. Sword Art Online (kb. minden japán listán fent van a SAO)

2. Másik hozzászóló által már említett FMA

1. Bakemonogatari


Kommentek között még ezeket írták, amiket hiányoltak:

Toradora, Amagami SS, Ef: a Tale of Memories, Kami nomi zo Shiru Sekai, Steins;Gate, Marmalade Boy, Beck, Golden Time, NHK ni Youkoso!, Gosick, Shigatsu wa Kimi no Uso, Ookami to Koushinryou, Anohana, Kaichou wa Maid Sama, Tasogare Otome x Amnsesia, Inuyasha, Yu yu Hakusho, Nagi no Asukara, Kyoukai no Kanata, Lovely complex, Date a Live, Mirai Nikki


Ha valami kétszer van/nem pontos a cím, elnézést, másolgattam :'D

Szerintem inkább szemezgetni érdemes ezek közül, mert nem mindegyiknél annyira hangsúlyos a romantika, attól még, hogy pl. egy jó szerelmi vallomás van benne. Az én kedvencem pl. a Kara no Kyoukaiban volt, annál meg tényleg elég mellékes volt a szerelmi szál (ettől függetlenül egy nagyon jó szerelmi szál van benne). Próbáltam kiszűrni azokat is, amiket csak poénból írtak, de lehet, lesz, amit nem vettem észre, és bekerült.

2018. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Steins;Gate, utolsó előtti előtti rész. De az anime középpontjában nem a romantika áll, viszont van benne romantikus szál, ami szvsz lazán körberöhögi a romantikus műfajú animékben fellelhetők többségét.
2018. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lovely complex

Ezt nagyon ajánlom én is.

2018. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Golden Time talán még.
2018. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VIOLET EVERGARDEN válasza:
100%

Zutto Mae Kara Suki Deshita:

Ennek 2 mozijs vsn,valamint ugyanezekkel a karakterekkel,csak más szemszögből:

itsudatte bokura no koi wa 10 centi datta:

6 részes,nekem az egyikkedvencem,ajánlom neked is. :)

2018. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Zutto Mae Kara Suki Deshitáról valamiért eszembe jutott a Tsurezure Children, szerintem tetszene.

Esetleg még az Ore Monogatari!!, mintha abban is lett volna szerelmi vallomás.

2018. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2018. nov. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!