Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Fate sorozatban kéne egy...

A Fate sorozatban kéne egy kis segítség. Hogy biztos jól tudom e? (anime)

Figyelt kérdés

Na az van tudom hogy van kb sorba az évadok, de az lenne hogy Fate/Klaid -nak van valami köze az egész sztorihoz, vagy nem?? Azt is megköszönném ha valaki nagyon tudja pontosan hogy miként következik az összes évad egymás után, akkor talán még jobban érteni fogom és úgy kezdem el rendesen nézni.

A válaszokat előre is köszönöm!!



2018. dec. 1. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A franchise-nak van egy halom spinoffja, amiknek semmi vagy csak nagyon laza kapcsolata van az eredeti VN történetszálaival.


2. A Kaleid is ilyen. Egy erős yuri beütéssel rendelkező loli ecchi, ami csak ugyanazokat a karaktereket használja.


3. Nézd megjelenési sorrendben. A kronológiaitól függetlenül mindig a megjelenési a helyes sorrend, mert annak tudatában írják a további részeket, hogy a közönség gerince látta a korábbit. Ez alól nagyon kevés kivétel van és a Fate pont nem az.

2018. dec. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés, és köszi a segítséget
2018. dec. 1. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
12%

Előző válaszadónak üzenem, a Fate pont nem egy olyan anime, amit a megjelenés sorrendjében kell nézni.


Helyes (időrendi) sorrend:

F/Apocrypha

F/Zero

F/Stay Night (ennek 3 különböző történetszála van SN, UBW, HF)

F/Hollow Ataraxia (ebből még nem készült anime, de elvileg a kesöbbiekben fog)


Érdemes még tudni, Hogy az Apocrypha kicsit bezavar egy karaktercsere (Amakusa Shiro-Angra Mainyu) miatt, ezért megoszlik róla a vélemény, miszerint Spin-off-e vagy sem. Emellett már pontosan nem emlékszem, hogy a Zero vagy ez játszódik-e előbb, úgyhogy ha rosszul írtam, mindenképp szólj, most nincs kedvem újranézni a teljes Apocryphát ezért.

2018. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!