Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titanban mi tortenik...

Attack on titanban mi tortenik jelenleg?

Figyelt kérdés
Nem tudok angolul es nagyon sok kepet lattam de egyaltalan nem ertem mi miert ... :D utolso par fejezetre gondolok pl Historia vagy Eren Armin kapcsolata egymassal /100 -112 fejezet kb /

2018. dec. 7. 03:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát öhm... SPOILER

A 112-est még nem olvastam.. meg kicsit nekem is kusza, de csak mert még nem derült ki minden. Az a helyzet, hogy Historiának gyereket vár (meg amúgy is szükség van trónörökösre) . A felháborodás azon megy, hogy valami random férfi az apa, de igazából Historiával már ismerték egymást. És mivel gyereket vár, ezért nem ette meg Zeke-et, mert a gyerek veszélybe kerülne. De néhány vezetőt ez nem érdekli és szeretnék, hogy megtegye. Közben Erent bezárták, mert a saját feje után ment és ezzel veszélybe sodorta a terveket. A 111-es rész úgy fejeződött be, hogy Eren egy csapat lázadóval elindul valahová. Előtte még a lázadók felrobbantották Zacklyt, aki Eren ellen volt.


Armin meg Mikasa bízni próbálnak Erenben. De kötődött a baráti társaság (Jean, Connie...) között egy amolyan megállapodás, hogy végső esetben, hogy megfékezzék Erent, valaki felfalja majd őt.


Közben a két Marley gyereket befogadta a Blouse család (aucs) és hát... a saját szemükkel látják, hogy talán nem is annyira ördögök az ördögök. Mármint a kislány (nem jut eszembe) a neve, ő makacskodik és kiáll amellett, hogy a Paradise sziget lakói mind a világ söpredéke és bűnösök...


Nos, valahogy itt tartunk. Közben a többi titán meg akarja támadni a Paradise szigetet.... ennyi jutott most eszembe

2018. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

112. Fejezet: Eren kiakasztotta Mikasát és Armint, amire Armin behúzott egyet Erennek. Végre. :D Annyira vártam ezt.


Eren azt mondta Arminnak, hogy haszontalan, és hogy Bertholdt átvette felette az irányítást.

Mikasának meg azt, hogy mindig is utálta őt. Előtte meg, hogy az Ackermanoknál van egy fajta bevésődés ami gazda-szolga kapcsolatot hoz létre. Tehát minden, amit Mikasa Erenért tesz, nem a saját akarata, hanem tehetetlenül védelmezi mindenáron. "Utálom a szolgákat, akik nem szabadok." Mondta Eren.


Mikasa meg sírt. Na de, Eren hazudozik. Valami hátsó szándékkal cs***egette őket. Talán csak védeni akarja őket magától.


De tetszik, ahogy kezd átállni a sötét oldalra. :D

2018. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azta koszonom !:D
2018. dec. 10. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!