Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg törölni fogják a...

Tényleg törölni fogják a videókat indavideóról?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy le fogják tisztogatni az illegális dolgokat (vagyis feliratos filmeket/sorozatokat/animéket stb) az oldalról, ez igaz?


És ha igen, tudtok valami jó módot arra, hogy HD minőségben letölthessem indáról a saját videóimat? Én is sokat feliratoztam, sokat dolgoztam velük, úgyhogy nem szeretném, hogy elvesszenek.



2018. dec. 17. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem hinném hogy törölnék a videókat,

de ha ez mégis bekövetkezne,

és szeretnél letölteni pár videót az oldalról akkor innen megtudod tenni:


[link]

2018. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezzel az oldallal az a baj, hogy borzalmas minőségben tölti le :/ A jó minőséghez ugyebár már a videó oldalán is külön rá kell menni a HD gombra, ez az oldal pedig a HD gomb nélküli, alap 360p-t szedi le.
2018. dec. 17. 18:45
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Fogjátok már föl hogy a Indavideo nem film és Anime oldal!! miért kell ott nézni ahol bizonytalan tartalmuk? és igen megy tisztogatás most,, https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..
2018. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Illetve már törlik őket....
2018. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#2 én személyesen semmit nem nézek indavideón, úgyhogy ne pattogj. Csak éppen oda töltöttem fel az általam felirazott (amerikai, netflixes) animációs sorozatok részeit.


Milyen "stabil" oldalt ajánlsz, ha már nyílván ennyire jártas vagy a témában?

2018. dec. 17. 22:58
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Te se pattogj kérdező, mert az amit csinálsz az szerzői jogsértés és büntetendő cselekmény. Addig amíg a tárhely átvállalja a felelősséget a felhasználótól és törlik a tartalmat csak örülhetsz, különben neked kellene egy peres eljárásban bizonyítani hogy vagy jogosan (engedéllyel) töltötted fel őket, vagy ennek hiányában fizethetnéd a pénzbírságot. Azt pedig az USA felé tízezrekben mérik, dollárban.
2018. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Most törlik őket haver, úgy hogy pakold a feltöltéseidet lefelé.
2019. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
remélem nem lesz semmi ebből a hülyeségből
2019. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

Milyen hülyeségből "lesz"? Eddig is illegális volt a szerzői jogvédett filmek, sorozatok, animék, akármik feltöltése, már évek óta - lényegében mindig is az volt.

Régen is tiltott volt, még most is az. A jövőben is így lesz.

2019. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy a Torrent is tilos a jogvédett anyagról van szó, akármilyen feltöltésű!
2019. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!