Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yuri on ice folytatása?

Yuri on ice folytatása?

Figyelt kérdés
Lesz ennek az animének folytatása? Mert az utolsó rész végén azt írták hogy igen de nem nagyon lehet hallani róla semmit. Azt tudom hogy fog belőle movie készülni de nem tudjátok hogy mikor? Őrülnék neki nagyon ha lenne 2. évad...

2019. jan. 2. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A film elvileg 2019-ben lesz. Mármint az előzetes szerint.

A második évadnak én is örülnék...

2019. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%
A movie elvileg idén,2019-ben érkezik,de abban csak az 1.évad esemènyei lesznek feltűntetve állítólag.2. évadról elszomorító módon semmit sem tudni,holott az 1. évadot sötét képernyővel,és ezzel a mondattal zárják:See you on the next level! Ebből a mondatból sokan azt szűrték le,hogy érkezni fog 2.évad.Viszont ennek nem igen jött további jele,így a fanok elkezdtek arra tippelgetni,és bizonyítgatni,hogy Victor rákos és meg fog halni.Ha az állítás igaz lenne,csak is akkor lenne érdemes az alkotóknak 2. évadot készíteniük,mert másképp nem igen tudnának semmi újat mutatni nekünk az adott szereplőkkel és az adott témával,azaz a műkorcsolyázással. Viszont ajánlanám a Banana Fish cîmű animét,az olyan,mint a Yuri!!! on Ice,csak jóval durvább,érdekesebb és brutálisabb.
2019. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Banana Fish olyan, mint a Yuri on Ice? Mégis miben?! A shounen ai beütés miatt? Vagy mert Eiji hasonlít Yuri-ra, Ash meg Yurio-ra? Azért ettől még egyáltalán nem lesz ugyanolyan a két anime, a témájuk és a hangulatuk meg véletlenül sem hasonlít a legcsekélyebb mértékben sem.
2019. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

A banana fish-t megnéztem AA-n és nekem is az jött le hogy ez ezért nem yuri on ice-os. De ettől függetlenül meg fogom nézni mert eléggé megtetszett.

2019. jan. 5. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ég és Föld a kettő. A Yoi minden szenvedésével együtt egy tündérmese a Bananafish-hez képest. A BF egy mélyrepülést, nekem eléggé letudta húzni a hangulatomat egy-egy rész. Úgyhogy csak óvatosan. xD
2019. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!