Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani olyan animéke...

Tudnátok mondani olyan animéket, amikben látványos harcok vannak?

Figyelt kérdés
Igen, itt most kapásból mindenkinek az ugrik be, hogy miért nem keresek shounen fight animéket. De a legtöbbet láttam. Olyat keresek, ami nem annyira ismert, mint mondjuk a Fairy Tail, Nantsu no Taizai és társaik.

2019. jan. 3. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár van pár is mertebb.



Shingeki no Bahamut: Genesis

Fate/Zero

Ushio to Tora

Saint Seiya: The Lost Canvas

Tales of Zestiria the X

Drifters

Karakuri Circus - most fut

Hunter x Hunter (2011)

Soul Eater

Tengen Toppa Gurren Lagann

Shounen Onmyouji

Blood Lad

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Magi: The Labyrinth of Magic

2019. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) A Soul Eatert, a Magit és az FMA-t láttam, illetve a Fate-ekkel, a HunterxHanterrel, a Tales od Zestriával és a Shounen Onmyoujival megpróbálkoztam, de valamiért nem nagyon jöttek be. A többinek utánanézek :D
2019. jan. 3. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mit értesz látvanyos alatt de szerintem a fairy tailben elég kidolgozott és látvanyos harcok vannak (sok ember van akit zavar ha hosszú az anime úgy hogy előre szólok eddig 289 része van és még folytatják)
2019. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Fairy Tailt már kétszer láttam a 2. évad végéig, most nézem a harmadik évadot. De azért köszönöm szépen a választ :) Mint írtam, kevésbé ismertekre vagyok kíváncsi, mert a legtöbbet láttam.
2019. jan. 14. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!