Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki el tudja magyarázni a...

Valaki el tudja magyarázni a Darling in the FranXX nevű anime sorozat végét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most fejeztem be a DitF-ot és nem teljesen értem a végét.

Akkor most Zero Two és Hiro túlélték és visszajutottak a földre?

Ha igen találkoztak újra a csapattal?

Válaszokat köszi :)



2019. jan. 12. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Az anime utolsó kb. 5 része teljes trainwreck, sehova sem tartó akciójelenetek egymásra dobálása.

Én már az anime eleje felé azon filozofáltam, hogy vajon mi lesz a vége, mert őszintén szólva, nem tudtam elképzelni egyetlen megfelelő befejezést sem, ami nálam elég ritka. Ezzel az a baj, hogy nem csak én, de maguk az alkotók sem tudták elképzelni, hogyan kéne lezárni a sztorit.

Ehhez meg még hozzájön az is, hogy túl sok részt pazaroltak el a... gyakorlatilag semmire. A részek karakter-központúak próbáltak lenni, de végül a karaktereknek egyáltalán nem sikerült bármiféle mélységet adni, mindegyik papírvékony maradt. A sorozat felétől kezdve meg az egész színtiszta műdrámába csapott át.

Az egész olyan, a sztori, a világ és a karakterek is, mintha az Evangelion extrém olcsó utánzatai lennének. Olyan témákkal akart előhozakodni a DiTF, mint az élet egy apokaliptikus világban, az emberi kapcsolatok, egymástól különböző személyek szerelmi élete, az életünk kockáztatása nap mint nap a harcok során, a megfelelési kényszer, az elhagyástól való félelem, a kiközösítés stb. Lehetett volna belőle egy nagyszerű coming-of-age sztori, de sajnos akárhány témával hozakodott elő az anime, mindenben elvérzett. Ez történik akkor, ha egy olyan komoly témákat feldolgozó, elvont animét, mint az NGE, battleshounen-né alakítunk és a 12 éves korosztályt célozzuk meg vele.

Sajnálom, mert tényleg annyi potenciál volt az animében, ami végül teljesen el lett pazarolva.

2019. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tértek vissza. Pontosabbab a lelkük visszatért azt láthattuk ahogy vissza megy abba a nagy fába a végén és ez után ahogy megígérték egymásnak újra találkoztak csak egy másik életben jóval később az invázió után kb századokkal
2019. jan. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tértek vissza. Pontosabban a lelkük visszatért azt láthattuk ahogy vissza megy abba a nagy fába a végén és ez után ahogy megígérték egymásnak újra találkoztak csak egy másik életben jóval később az invázió után kb századokkal
2019. jan. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!