Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan anime, aminek az opening...

Olyan anime, aminek az openingje magyarul kezdődik?

Figyelt kérdés

Egyszer böngésztem itt az animés kérdéseket és egy ajánlásnál valaki odaírta az egyik animéhez, hogy eredetileg is magyar az op. eleje...

Akkor nemigen foglalkoztam vele de fúrja az oldalam a kíváncsiság... Nem tud valaki ilyet?



2019. jan. 14. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az 11eyes lesz. A felvezető szöveget Faragó András mondja, a részek címei magyarul vannak (csak google fordítós minőségben, kicsit érthetetlen, ha már felkérnek egy magyar színészt 2 sor felolvasására, nem hiszem, hogy nem tudtak volna valakinek szólni, hogy "figyelj már, van itt 12 cím, ezek értelmesek amúgy"?), illetve egyesek szerint az opening kórusrésze is magyarul énekel, de ez valószínűleg nem igaz, a másik tipp a latin, de akik meg latinul tudnak, azok meg azt mondják, inkább latin, mint magyar. Mondjuk a japán kiejtést és hangkészletet figyelembe véve lehet magyar is, latin is.

(Nem lőném le a poént, hogy mit hallanak ki belőle magyar szövegként, hallgasd meg :D)

2019. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!