Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó animét tudtok ajánlani?

Valami jó animét tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Mint a Fairy tail

2019. jan. 14. 21:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*a Gurren Lagann is nagyon jó anime, azt elfelejtettem leírni :)
2019. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, a Steins;Gate, a Madoka és az FMA nekem is a kedvenceim közt szerepel, kevés olyan anime létezik számomra, ami felér hozzájuk :D

Az Attack on Titan finoman szólva nekem sem a szívem csücske, viszont egy kezdőnek elég jó választás (és nekem úgy jött le, hogy a kérdező nem egy kifejezetten tapasztalt anime-fan), mert akkor még nem tűnik fel az embernek a sok klisé és hatásvadászat, legalábbis nem annyira, így élvezni tudja.

Én csak azért nem tartom jó ötletnek a seinen-ek ajánlását, mert az eddigi tapasztalataim azt tükrözik, hogy egy átlag magyar 13 év körüli anime-fan még nem érett meg rájuk, és unalmasnak, érthetetlennek tartja őket, ezért akár az egész műfajt a süllyesztőbe küldi, ami azért is szomorú, mert ha mondjuk 16-7 évesen próbálkozna volna velük először, lehet, hogy értékelni tudná őket.

Persze ez nem mindenkinél van így, és megértem, hogy miért a minőségi animéket reklámozod, hisz sok igazán jó darab el se jut ebbe az országba, például a S;G is vérlázítóan népszerűtlen.

2019. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hé nem is vagyok kezdő animés ><

Attól még, hogy szeretem a Fairy tailt... Miért gondoljátok ezt? Nem értem. Én anno a Bleachet láttam először és imádtam. Azóta nagyon sok animét láttam. A Fairy Tail lehet, hogy nagyon klisés de ettől még nem élvezhetetlen.

2019. jan. 22. 20:43
 14/15 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Az első pár résznél még én is mosolyogtam a komédián, de utána elkezdett erőltetetté válni, mindig ugyanaz ismétlődött, nem tudott semmi újat mutatni, ami pedig a legzavaróbb, hogy cselekmény konkrétan nincs is, 10-15 részig harcolnak valakivel, aztán jön egy másik ellenség és kezdődik az egész elölről, sehova sem vezet a történet. Ebből a szempontból a HunterxHunter mérföldekkel jobb. Abban is story-arcok vannak, de közben a fő szál is halad.
2019. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A Fairy tailben szerintem pont ez a jó.. tehát, hogy nincsenek nagyobb bonyodalmak és a szereplőkről is sok minden kiderül. Mindenkinek megvan a saját kis története és együtt haladnak tovább. Együtt küzdenek azért, hogy legyen jövőjük. Na meg ha végig nézed azért egyáltalán nem mondhatod azt, hogy nem történtek váratlan dolgok és hogy nem volt izgalmas. Jó jó tudom, hogy rengeteg nagyon jó anime van, és még nagyon sok jó anime is lesz, de nekem a Fairy tail mindig az egyik kedvencem lesz.


Nagyon köszönöm mindenki válaszát :D <3

2019. febr. 2. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!