Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A sorozatbarát oldaláról,...

A sorozatbarát oldaláról, hogy tudom törölni a profilomat?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 12:04
1 2
 11/13 Molnár jessica válasza:
Havi bocsánat.másik telórol küldtem az smst.Ahol regisztráltam belépni ne lehet.Ezért lekellene mondanom mert igy potyàra venné le a pénzt
2019. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha 90-es számra küldted az sms-t, az emelt díjas. Sokkal többet fog levenni. Elvileg ha nem vagy előfizetős, akkor ennyivel megoúsztad, viszont ha az vagy, akkor le kell tiltatni a számot:)

Az eredeti oldal Sorozatbarát.online.

A a Sorozatbarát.live és még egy másik, aminek nem tudom a címét, az kamu. Sose küldj sms-t. Csak meghívóval tudsz regisztrálni, amit egy már bent lévő tag tud küldeni.

2019. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igy van, mar bentlevotol es ingyen kaphatsz meghivot. Olyan a szisztema, mint az nCore-nal.Ez az ut a legalis. A tobbi mind penzleemelo, kamuoldal

A meghivo kuldoje felel a meghivottert. Priviben kuld el email cimedet, kuldok neked egy meghivot, remelem nem zarnak ki miattad, becsulettel fogod hasznalni.

2019. aug. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!