Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok jó animéket?

Tudtok jó animéket?

Figyelt kérdés

tudtok szép grafikájú, jó történetű animéket? zenés(pl. komoly zene) sport, vagy valami fatasy-t, az egyik legfontosabb szempont, hogy ép legyen a grafikája és ne 10-15perc hosszú legyen 1 rész hanem ikább 20+

válaszokat előre is köszööm



2019. jan. 21. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Hát én mindenféle témában mozgok. Lehet, hogy nem tetszik majd neked, de leírok párat :3

-Tokyo Ghoul (3 évad magyar felirattal, plusz most fut Japánban a 4. évad)

-Nanatsu no Taizai (2 évad, valószínűleg lesz 3.)

-Satsuriku no Thenshi

-Death Note

-Kiss Him, Not Me!

-Boku No Hero Academia (októberben jön a 4. évad)

-Yuri!!! on ICE

-Attack on Titan

-Karakuri Circus

-Black Butler

-Banana Fish

-Haikyuu!!

(Ha esetleg yaoista vagy)

-Love Stage

-Dakaretai Otoko... (Nem tudom a teljes címét, de YaoiOrdennél megtalálod így is)

-Hitorijime My Hero

-N.o 6

És még pár, amit nem láttam, de jónak tűnik:

-Sirius the Jaeger

-Tada-kun wa Koi wo Shinai

-Kakuriyo no Yadomeshi


Ennyi jutott eszembe, ha nem tetszenek, akkor keresek még ^ω^

2019. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én ezeket ismerem/láttam is:

Magi

High School DxD

Mahoutsukai no Yome

Violet Evergarten

Fairy Tail

Show by Rock

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Satsuriku nk Tenshi

Devil Line

Darling in the FranXX

Vampire Knight

Shiki

Mirai Nikki

Sword Art Online

Kakuriyo no Yadomeshi

Akatsuki no Yona

Akagami no Shirayukihime

Kaichu wa Maid-sama

Gate Jieitai Kanochi nite Kaku

Miira no Kaikata

Overlord

Tonari no Kaibutsu-kun

Charlotte

Code Geass

Shugo Chara

Kotoura-san

Deadman Wonderland

Fullmetal Alchemist

Kyoukai no Kanata

Soul Eater

Blood-C

Noragami

Toradora

Kill la Kill

Tsurezure Children

Tokyo Ghoul

Keijo

Hatsukoi Monster

Blood Lad

monster musume no iru nichijou

Jigoku Shoujo

ao no kanata no four rhythm

Nisekoi

Chuunibyoudemo Koi ga Shitai

sukitte ii na yo

norn9

Watashi ga Motete Dousunda

Madan no Ou to Vanadis

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

ao haru ride

Okusama ga Seitokaichou

owari no seraph

Aho Girl

Danganronpa

Diabolik Lovers

elfen lied

Kamisama Hajimemashita

Ouran High School Host Club

Dance with Devils

Tudom fura egy ízlésem van de ezeket tudom ajánlani

2019. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Írom, hogy az angol (a), vagy eredeti (j) szinkron jó-e (esetleg magyar).


One Punch Man:

Madhouse-tól, a szuperhős zsáner paródiája.

(Jobb, mint a Deadpool filmek.)(j, a)

JoJo:

Részekre van osztva más-más főszereplővel, más témával.

Vizuálisan kiváló, a színekkel érdekesen bánnak.

(A 2012-essel kezd, az előző adaptációk nem valami jók.)(Csakis j, az engrish nagyon jó)


Full Metal Alchemist Brotherhood

A teljes manga történetét követi, a másikkal ellentétben.

(jó magyar szinkron)


Berserk 1996

Sötét fantasy, minimlis animáció (a manga paneleket másolva mesél, csak szükséges mozgással)

Az 1. epizódot hagyd ki, nem kell ahoz, hogy élvezd. (1 több m. kötetes flash forward rosszul tömörítve)


Ha a jó grafika alatt nem minél részletesebbet értesz, akkor Mob Psycho 100-ot is ajánlom.

Nagyon kifejző animációja van (a kezeken jól láőtszik). A karakterek nem mozdulatlanul állnak 1 helyben, mint sok más animében.


A Fairy Tale története tele van olcsó megoldásokkal, nem ajánlom.


A SAO rossz. YouTube-on az abriged, viszont jó, kijavítja a hibáit.

The King's Avatar: Hozzá hasonló, de jó.

2019. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én inkább a shounen, fantasy és a romantikus animéket szeretem. Szerintem jó volna tudni, pl. azt, hogy hány éves vagy, hogy hogy milyen animéket néztél eddig, azokból mi tetszett, mert úgy sokkal könnyebb ajánlani. De a következőket ajánlom:

Fairy Tail - igen, teli van klisével, amik néha az ember agyára mennek, de ettől függetlenül szerintem érdemes megnézni

Nanatsu no Taizai - kevesebb klisé, a világ is tetszik, a grafikája nagyon jó, sajnos még nincs befejezve+bónusz: nekem nagyon tetszett a legtöbb zenéje

Shigatsu wa Kimi no Uso - az egyik legyszebb romantikus anime, amit láttam, kerek történettel, gyönyörű grafikával

Fullmetal Alchemist: Brotherhood - az egyik legjobb a kategóriában, erről nincs több mondanivalóm. Egyszerűen csak nézd meg, ha még nem láttad, mert nem fogsz csalódni :)

Sakurasou no Pet na Kanojo - nagyon szép a grafikája, nagyon jó a story, és egy-egy poén annyira jól sikerült, hogy könnyeztem nevetés közben

Shakugan no Shana - már nagyon-nagyon rég láttam, háromévados cucc, nem igazán emlékszek minden mozzanatára, csak annyira, hogy az első két évad nagyon király, a harmadikban úgy kiforgatják a történetet, ahogy csak lehet, de végül is érdemes megnézni

Lovely Complex - kb. 4x láttam, ha nem többször. Már csak az Animaxen kétszer vagy háromszor láttam :) Szép a grafikája, nagyon poénos kis szerelmi történet, bár annyira ismert, szóval lehet, hogy láttad. Ha nem, akkor ne mulaszd el.

Kobato - ezt is nagyon rég láttam, de a főbb dolgokra emlékszek. Romantikus történet kicsi fantasy elemmel, szép a grafikája

Kimi no Iru Machi - ezt nemrég láttam, pedig grafikája alapján nem valami új. Ha szereted az olyan romantikus történeteket, ami az általánosnál is sokkal telitettebb érzelmekkel, de mégsem nyáladzós, akkor nézd meg

Arslan Senki - ez egy ilyen... izé. Na mindegy, nem tudom leírni. Szép a grafika, jó a story, csak félkész, az eddig utolsó évadát, ami kemény 8 rész már angol felirattal néztem, de annyira jó volt, hogy nem bírtam kivárni, hogy legyen magyar felirat. Ehhez hasonló az Akatsuki no Yona, aminek már lány főszereplője van, több benne a fantasy, de attól nagyon király az is.

És végül egy pár moviet is ajánlok, csak hogy legyen:

Bármelyik Ghibli film - nincs mit mondanom róluk, mindegyik egy műalkotás

Kimi no Na wa - eléggé hype-olt movie, nem véletlenül. Gyönyörű a grafika és a történet is

Koe no Kotachi - általában a Kimi no Na wa-t jobban dicsérik ennél, bár nekem ez a történet jobban bejött, habár a másik grafikájával azért nem nagyon tud versengeni. Na mindegy, meg kell nézni

Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana wo - nemrég jött ki a magyar felirata, a tegnapelőtt néztem meg. Valami elképesztően jó történet, a grafika valami eszméletlenül szép. Fő témaköre az örök élet, és olyan jól feldolgozza ennek a fájdalmát, hogy ilyet még nem láttam (se animében, sem rendes filmen).

+1: Towa no Quon: nem túl hype-olt, de nagyon jó. Ha jól emlékszek, 6 részes a cucc. Azért írtam +-szal, mert szívem szerint movie-nak írnám, de többrészes... Na mindegy. Kicsit elszállt ez az anime, de mindenképpen érdemes megnézni.

Ne haragudj, ha sokat szövegeltem, de nem akartam úgy ajánlani animét, hogy nem írok róla semmit. Remélem találsz egy-kettőt, amit szívesen megnézel, s ha nem, még szívesen mondok/írok, csak igyekeztem egyszer az ismertebbekre fókuszálni.

2019. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Shigatsu wa kimi no uso
2019. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!