Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Boruto...

Viktorka19 kérdése:

Mi a véleményetek a Boruto Naruto Next Generation-ről? (17 F)

Figyelt kérdés
Szerintem egy kicsit túl tólták teknikákkal a gyerekek hirtelen már inkább csak játszani akarnak még nincs is benne konkrét harc oké hogy még csak most jár a 91. Résznél de akkor is nagyon sok benne a teknika

2019. febr. 4. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Naruto mondta is Shikamarunak, hogy Sasuke azért "régimódi", mert többnyire olyan helyen van, ahol nem tudja tölteni az eszközeit. Elvégre csak a nagy "falvak" fejlődtek, a kisebbek nem annyira.
2019. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Több a filler rész ,mint a canon (mangàt követő epizódok).Ez rohadtul idegesít.Az eleje egész jól és érdekesen kezdődött,màrmint a Kawaki vs Boruto ...kívàncsivà tett,de aztàn beb...ak megint fillereket ,mert mèg a manga sem jutott el a Kawaki vs Borutóig,mikor màr Boruto felnő.Gagyik a karakterek és a törtènet rohadt unalmas.A grafika szèp és az animàció is eléggé jó.Eddig a Momoshikis részek tetszettek csak.Ezzel is úgyvagyok,mint a Dragon Ball Superral....szètcseszték az alapsztorijukat.Mondjuk még a Boruto valahogy elmegy,mert abban csak a technika ugràs szerű fejlődése miatt èrzem úgy,mintha semmu köze nemlenne a Narutóhoz.DB superban meg az egèsz kèkhajú gagyisàg,a grafika,a karakterek leamortizàlàsa tönkrecsapta az egész alapsztorit.Na mindegy.Szóval én örülök h Naruto nemtűnt el az életemből.
2019. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a Borutot csak azért nézem, mert Narutóval szinte együtt nőttünk fel. :D Így a technikai fejlődés nálam inkább pozitívum. Úgy értem, hogy kb 10-12 éves voltam, mikor Naruto a történet szerint 12-13. Akkoriban internetet csak a TV-ben láttam. (A Narutóban meg max TV-t láttam, s az se volt bekapcsolva. Az áramfogyasztás a világítással megállt.) A Shippudenben más voltak azok a rádiók. Nekem már volt internetem, s megismerkedtem a számítógépes játékokkal (Ekkor ilyen 15 éves voltam. Naruto 15-17.) Most meg Naruto felnőtt, akár csak én. (bár még csak 19 vagyok). Ott van minden, mi szem szájnak ingere, én meg lesem, hogy mi a heti ingyen játék Epic Games Store-on. :D
2020. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!