Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit csináljon egy otaku...

Ayatogray kérdése:

Mit csináljon egy otaku magyarországon? A MondoConon kívűl van még valami?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm^^

2019. febr. 7. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sok mindent nem tudsz XDXDD ajanlom hogy szerkessz anime videokat es vezess egy instagram oldalt azoknak. Tokre jo kozossegbe lehet belecsoppenni ezaltal (ha angolul vezeted az oldalt akkor nagyobb a siker) hajra!! qwq
2019. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Nézzen animét, csináljon amv-t, szeresse a cosplayt, kövessen animés csatornákat (AnimEgyetem, Animológia, Tenshi...), nézzen szezonális animét, nézze végig a kultusz animéket (Naruto, Fairy tail, Tokyo Ghoul...), kezdjen el japán szavakat használni hétköznap.
2019. febr. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló tökéletesen leírta a weaboo fogalmát, olyan ne akarj lenni.
2019. febr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3, szerintem ezek közül egyedül a "kezdjen el japán szavakat használni hétköznap" az, ami már weaboo viselkedés. De egyébként az otaku szó is egy negatív jelző eredetileg.
2019. febr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Naruto, TG, Fairy Tail mint “kultusz animék“?


Tyűha, vannak bajok...

2019. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Hidd el én sem jó kedvemből írtam, hogy kultusz animék, de ha valaki meghallja az anime szót elöbb jut eszükbe egy naruto mint egy Dragon Ball hős...
2019. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szívemből szóltál, 5. válaszoló. Dehát ez a magyar színvonal. A neverending battleshounenek meg a gagyi szezonális isekai-háremek az etalon. A kicsit is minőségi animék általában soha nem örvendenek nagy népszerűségnek kis hazánkban.
2019. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
"Hidd el én sem jó kedvemből írtam, hogy kultusz animék, de ha valaki meghallja az anime szót elöbb jut eszükbe egy naruto mint egy Dragon Ball hős..." Az hogy többen ismerik a Naruto, vagy a Dargon Ball féle szemetet,mint az értékes,egyedi animéket, még nem teszi egyiket sem kultusz animévé.
2019. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kis hazánkban igen.
2019. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy a helyes kifejezés a kultikus.És nem, a Dragonball nem az. Még ha a Ghost in The Shellt (még csak véletlenül se a lebutított, ócska amerikai mozifilm miatt), vagy az Akirát mondtad volna..
2019. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!