Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A sword art online 3. évadjába...

A sword art online 3. évadjában egyáltalán benne lesz Asuna? Vagy hogy van ez az egész?

Figyelt kérdés
Mert ha jól tudom a 2. évad a Gun Gale Online az egy teljesen más anime. Ezért most megnéztem a 3. évad első részét és vmi random szőke gyerekkel van egy másik játékban Kirito. Érdemes ebbe belekezdeni?

2019. febr. 21. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jó eddig az évad-

Te tudod mikor ésvagy miért érdemes megnézned - ez ugye személyes preferencia.

Annyit viszont lespoilerezhetek, hogy lesz benne Asuna. Nem túl nyomó többségben, de van pár jó jelenete.

2019. febr. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Én megnéztem az 1. részt ami a 2. volt. És a 2. ami pedig az 1. volt. Így már tiszta minden. Felcserélték. A gun gale onlineba egyáltalán nincs senki a sao ból?
2019. febr. 22. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

De. Tudod a főszereplő Kirito, ahogy mind a 3 évadban. Rosszul tudod, nem teljesen más anime.

A 2. évadban is van Asuna, cska kevesebbszer, mint az elsőben. Úgyszintén a 3.-kal is ez a helyzet: Kirito bekerül egy virtuális világba ahol új embereket ismer meg, míg Asuna a valós világban várja...

2019. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh. Köszi. Valahol azt olvastam teljesen más
2019. febr. 23. 03:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!