Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyen animéket,...

Tudnátok ilyen animéket, filmeket mondani? 🔫

Figyelt kérdés
Olyan filmeket keresek amiben fiatal nőket fegyverrel megzsarolnak, és ahol nem a jó győz. Mindenképpen a pszichológiai oldalára megy rá, (szenvedés) szóval nem gusztustalankodós film, mert azt nem szeretem. Horrort ne. Lehet lightosabb thriller, akció.. háborús inkább ne, és a mai korban játszódjon, komoly, mély témával. 23/L.

2019. márc. 24. 23:14
 1/5 A kérdező kommentje:
(imádtam a Death Note második évadját csak sajnos rövidre vettek xD)
2019. márc. 24. 23:18
 2/5 anonim ***** válasza:
SPOILER. Psycho-Pass első évad vége felé az egyik nő megölésével zsarolják a nyomozónőt, de emlékeim szerint már az első, vagy második részben is akad egy nő, megmenti az újonc női zsaru, a kollégái általi kivégzésétől. Pszichológiai, de kicsit talán erősebb idegzetűeknek. Kell amúgy kb 7 rész, mire beindul a történet.
2019. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Psychopasst ajánlgatták már. Köszi👍🏻
2019. márc. 24. 23:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Erősek az idegeim ha akcióról van szó, csak a horrort nem bírom (pl. láttam az Eden Laket na az már sok volt.. mert naturális gusztustalan)
2019. márc. 24. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a terror in resonance című animét ajánlom a leírtak alapján. Nagyon jó anime! Bár itt éppen nem zsarolnak nőket fegyverrel, de a főszereplő lányt úgymond belekényszerítik egy bizonyos helyzetbe. Iszonyú jól fel van építve a történet és nincs benne különösen véres jelenet sem (csak egy-kettő, de nem durva) :)
2019. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!