Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Hybrid...

Mi a véleményetek a Hybrid Child c. animéről?

Figyelt kérdés

Nektek tetszett?

Ha gáz, ha nem én bevallom sírtam a végén xdd :(



2019. márc. 25. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Viszonylag régen láttam, de valóban megható! Csak ajánlani tudom minden érző szívű, magasabb intelligenciájú embernek!


Illetve azoknak is, akiknek alacsony EQ-ja van, hogy a megtekintést követően zaklathassák alaptalan szókiforgatásaikkal, kötözködésükkel, és köpönyegforgatásukkal az itt megforduló animéseket - na inkább nekik talán mégse, mivel ez most csupán irónia volt.


Nem mondom meg, nekik mi való. De a zavartalan, vitaképes, vagy éppen pusztán intelligens módon véleményt közlő kommunikáció -úgy gondolom- mindenkit megillet a gyakorikérdések oldalon (habár ez sajnos általában nem jellemző).

Ellenben (szerencsére) eddig nem szólt be senki ehhez a kérdéshez semmiféle alaptalan, kötözködő módon.


Azonban értelmes kritikát szívesen fogadok a "Hybrid child" anime kapcsán. :) Mondom a tisztelt nagyérdeműnek: értelmeset (szerencsére itt az anime részen abból van a több, szapulja is őket sajnos néhány unitelligens kamasz). Köszönöm a megértést. Kedves kérdező, eddig korrekt itt a szitu. :) Azt azért nem állítom, hogy tárt karokkal várom az ünneprontókat.

2019. márc. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég megható, érdemes megnézni.
2019. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de azért elmondom...


Amikor először láttam, akkor zokogtam, de úgy istenigazából. Aztán pár év múlva, komolyabb fejjel újra megnéztem, és ugyan úgy tönkre tett érzelmileg, ugyan úgy sírtam, ha nem még jobban.

És itt jön a csavar, utána eltelt egy kis idő, és túl jól mentek a dolgaim, gondoltam most majd nem érzem magam tőle olyan szarul, elolvastam hát a mangát.. illetve, csak szerettem volna, mert a végén már annyira bőgtem, hogy nem láttam a sorokat olvasni :DD


Szóval, ilyen ez a Hybrid Child. Nem mondom, hogy a komfort animém, de az egyik legnagyobb kedvencem.

2021. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!