Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyire gyakori, hogy az...

Mennyire gyakori, hogy az utószinkron más hang, mint a látott színészé?

Figyelt kérdés

Pl íme egy japán film, angol wiki-n, lehet, hogy félreértem, de itt felsorolják a film karaktereihez magát a filmben LÁTHATÓ színészt, majd alatta, hogy az utószinkron során teljesen másik színész hangja hallható - vagy félreértem?:


[link]


"Atsumu "Yukiatsu" Matsuyuki (松雪 集 Matsuyuki Atsumu)

Child Atsumu Voiced by: Asami Seto (Japanese); Michelle Ruff (English)[5]

Teen Atsumu Voiced by: Takahiro Sakurai (Japanese); Ray Chase (English)[5]

Live-action actor: Jun Shison..."


Ennek mi értelme? Van köztetek, aki el tudja fogadni, ha másik színész az utószinkronhang, mint a látott?


Ez épp olyan, mintha pl az Üvegtigrisben látható Rudolf Pétert utószinkronizálta volna, mit tudom én, Sztankay István. Ti hogyan fogadnátok ezt...?



2019. ápr. 2. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a canon hangja a karakternek Sakurai Takahiro. De mivel ő nem színészkedik, így más játszotta el a karaktert.
2019. ápr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bevett eljárás volt mindig is.

Ott az István a király rockopera '83-as forgatásán Pelsőczy László játsza Istvánt de a hangja Varga Miklós. De nem ő az egyetlen a színdarabban.

Sajnos Varga miklós nem volt elég Istvános a szerephez de a hangja meg kellett.. későbbiekben ő játsza csak a filmen nem. :)

2019. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek szerint a japán élőszereplős változat esetén az anime seiyuu-ját alkalmazták?
2019. ápr. 3. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!