Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen Ecchi-School-Hare...

Tudtok ilyen Ecchi-School-Harem féleségü animéket?

Figyelt kérdés

a lényegben annyi legyen hogy, egy fiù àtkerül egy lànyiskolàba, és ott szerez hàremet vagy csak simàn perverzként kezelik, és àt alakul romance kategoriàvà, mert egy làny bele szeret. de annyi a lényeg hogy egy ilyen Harem-Ecchi-School 3.as kombô legyen vagy, Romance-Ecchi-school.



(az Ore ga Ojousama Gakkou ni "Shomin Sample" Toshite Gets♥Sareta Ken-t màr làttam, azt ne îrjàtok).



elöszer is köszi a vàlaszokat!



2019. ápr. 3. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Seitokai yakuindomo - ebben nincs komoly kapcsolat de helyette kapsz egy adag perverzséget :D sokat lehet rajta nevetni

Highschool dxd - iskola, hárem nagy mellek + démonok.. tuti siker ;)

Nisekoi - inkább romance storyja van de néha egy kis ecchi is belekerül. A második évad story vezetés szempontjából egy kicsit gyenge sajnos de attól még ajánlom!

Ha komolyabb témában keresel a clannadot nagggyon tudom ajánlani

Ja majdnem elfelejtettem a to love ru-t hát erre is jól ráillenek a kritériumaid

Remélem tudtam segíteni jó szórakozást! ;)

2019. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Prison School

Nem tudom a hárem az mennyire van itt jelen, de a többi elvárásnak 100%-ban megfelel :D

2019. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Valamennyit làttam/ismertem màr, de azért megy/ment a zöld!
2019. ápr. 5. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Infinite Stratos
2019. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt is làttam. (sokat làttam màr, ezért kîvàncsi vagyok hogy vannak e olyanok amiket még nem làttam-e)...
2019. ápr. 6. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Trinity Seven

Saiyaku Muhai no Bahamut

Freezing

Busou Shoujo Machiavellianism

Mashiro Iro- Symphony

2019. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Date a live-ot is nagyon ajánlom, ez is aféle, bár nem nagyon találok benne ecchit :D
2019. ápr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!