Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ennek az animének a címe?

Mi ennek az animének a címe?

Figyelt kérdés

Csak egy részletre emlékszem belőle.


Egy vendéglőben nézik a törzsvendégekről a képeket és megkérdezi a pincértől ő miért nincs köztük. Erre a pincér azt mondja: Ez furcsa pedig te törzsvendég vagy a törzsvendégek között.


Vagy legalábbis valami ilyesmit mond.



2019. máj. 21. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jut eszembe semmi, de AnimeAddicts-on Pincér(nő) témában rákeresel akkor kidob egy párat, és ha átnézed őket lehet felismered, ha láttad már ezelőtt.
2019. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez biztos hogy animében volt? Csak mert én ilyesmit láttam a Game Shakers soriban
2019. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, úgy emlékszem valimiért kezdték elfelejteni benne a srácot.
2019. máj. 26. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
És sokat játszódott a történet a vendéglőben vagy csak egy rész?
2019. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem csak ez, de nem vagyok benne biztos...
2019. máj. 27. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, talán a Steins;Gate, de nem valószínű.(Még nem láttam csak tervezem megnézni és elméletileg valami időutazós dolog van benne, talán ha kezdik elfelejteni a szereplőt akkor ilyesmi téma lehet.) Bocsi, hogy nemtudtam sokat segíteni :/
2019. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, ez egy régebbi anime volt, és egy fiatal srác volt benne.
2019. máj. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!