Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Suerintetek ki nevelte Narutot...

Suerintetek ki nevelte Narutot amíg önállósodott?

Figyelt kérdés
Valakinek meg kellett tanitania, hogy miképp éljen,meg etetni is kellett és gondoskodni róla, míg önállóan nem tudott magáról.Meg a kiadásait(kaja,suli stb) is míg küldetésekért nem kappott pénzt, ki állta?Nem az árvaházban kellett volna élnie? Mi az hogy csak úgy van a főszereplő és nincs senkije,aki törődött volna vele?... Valakinek(kiknek) egy ideig nevelnie kellett. Ti mit gondoltok Naruto fanok?

2019. jún. 11. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét válasz nincs rá.


Szerintem":

Amíg nem tudott magáról gondoskodni, addig egy árvaházban nevelték, s ahogy képes lett ellátni magát, a 3. Hokage adományozott számára egy ingatlant és anyagilag elkezdte támogatni. Pontosan azért, hogy biztosítsa Naruto számára a lehetőséget, hogy valódi ninja legyen. Ergo ezzel elérte, hogy az akadémia legyen számára a cél és az út.

Az árvaházakban maradt gyermekek csak ritkán lettek ninják, inkább szimpla dolgozók lettek. (Földműves, építőipar, stb.). Ha Naruto ott marad, akkor nem kapott volna lehetőséget... Kabuto is csak egy szerencsének köszönhetően lehetett ninja. :)


A ninja világban túl hamar nőttek fel a gyermekek. Ott van Itachi. 11 évesen már az ANBU tagja volt. Hat évesen kezdte el az Akadémiát. (Persze ő zseni volt, de egy 11 évesre akkor sem bíznának ennyire fontos dolgokat, ha nem volna elfogadott a tény, hogy a gyermekeknek a háborúk miatt, korán kell felnőniük.)

2019. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de semmi visszaemlékezés nem volt erről, pedig emlékeznie kellett volna rá.
2019. jún. 14. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!