Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan magyarázat?...

Attack on Titan magyarázat? (Spoiler)

Figyelt kérdés

Sziasztok, mint sokan mások én is követem az attack on titan, másnéven Shingeki no Kyojin című anime 3.évadának második felét ami most áprilisban jelent meg és azóta is tart. Ma megnéztem a legújabb részt (8.rész) amiben elég sok minden derül ki, de nem igazán értem még mindig..

Valaki eltudná nekem magyarázni? :)

Spoiler!!!!!!!!!!

Kik az Eldariak? (Ha rosszul írok valamit elnézést)

Zeke lenne az a majom kinézetű titan?

A királyi családnak pontosan milyen szerepe van és miért akarják Historiát is elrabolni a második évadban?

Tehát az "Éden" sziget lenne az, amit mi az első résztől is látunk? (Ahol a szereplők élnek a falakon belül) A másik társadalomban a száműzött emberekből csinált titánok vannak a falakon kívül?

Kik tartoznak még a királyi családhoz?

A második évad endingjében mikor a három lány eszik egy holttestet akkor kié az a csontváz?

Eren apja megszerezte az üvöltést a királyi család egyik tagjától (feketet hajú lány) és miután Eren megette így került hozzá?

Ymir, Reiner, Berthold, Annie is a másik társadalomból származik? Ők is eldariaiak? Hogyan szerezték az erejüket?

Minden eldariainak megvan a képessége, hogy titánná változzon? Mert hogy ők elvileg a legelső titán (Ymir Kirtz) leszármazottjai.

Hogy kerültek emberek arra a részre, a falakon belülre amit már az első rész óta ismerünk? (Itt nem a fejlett társadalomra gondolok)


Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. jún. 19. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak az én véleményeim, a mangát nem olvastam. Úgyhogy lehet hogy hülyeséget fogok írni.



1. Ha jól éltermeztem akkor az alapító titán leszármazottjai.


2. Igen


3. Azért hogy ne tudják meg az igazságot a falakon belüliek az életükről, illetve, hogy fenntartsák a korrupt rendszerüket.


4. Pontosan


5. Dina, Rod és História Reiss, illetve Zeke akiről eddig tudok.


6. Nem tudom, nem figyeltem


7. Igen


8. Ők szerintem azok az Eldiaiak akiket a Marley-iek kiképeztek, hogy a Paradis szigeten élő Eldiaiakat megöljék. (úgy hogy megadtak nekik a 9 titán képességéből 1-1-et.


9. Ha az óriások gerincváladékát beléjük fecskendezik, akkor igen.


10. Az Alapító titán Paradise szigetére menekitette az Eldiaiak egy részét, ott módosította az emlékeiket és falakat emelt, hogy a titánná változtatott Eldiaiak ne tudják őket megtámadni.

2019. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Így már sok dolog a helyére került :)

2019. jún. 21. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak mindenben igaza van. :)


Amúgy ha érdekel, az Ackerman klán nem eldiaiak, így sem Levi, sem Mikasa nem lehet titán. Mikasa azért sem, mert félig ázsiai. Korábban volt már az animében, de a királyi család képes törölni az eldiaiak memóriáját, viszont ezt az Ackermanokkal nem tudták megtenni, emiatt üldözték/akarták őket kiírtani (na meg az ázsiaiakat, ezért jöttek össze Mikasa szülei, mivel mindketten kitaszítottak voltak a társadalomból). Mivel amikor a falak mögé költöztek Fritz király eltörtölte az emberek memóriáját, emiatt nem tudott szinte senki a külvilágról most már. Anniék amúgy konkrétan Marleyból jöttek, ők is ugyanúgy lettek kiképezve ugyanazon a helyen, mint Zeke, ezért egy csapat. Ez talán nem nagy spoiler a mangából, de nem csak a Marleyi Liberio gettóban vannak eldiaiak, hanem több gettó is van a világon. Paradis szigete pedig azért kell Marleyinak. mert rengeteg ott az erőforrás (gáz, kőolaj).

2019. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kiegészítést! :)

Na ezekeről meg már végképp nem tudtam semmit. xD

2019. jún. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!