Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek az idei...

Mi a véleményetek az idei animékről?

Figyelt kérdés
Eddig melyik az idén megjelent animék közül a legjobb szerintetek? És melyik idei animében csalódtatok a legjobban?

2019. jún. 28. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Az utóbbi időben sajnos csak a közönségkiszolgálás megy. Messze nem olyan erős a felhozatal, mint a 80-as évek végén, vagy akár a 90-es években. Kommersz, a legtöbb esetben számítógéppel "rajzolt" animék születnek, nincsenek már kézzel rajzolt, jól megírt történetek. Ez a véleményem. Közel 30 éve vagyok anime rajongó, szóval láttam jópárat.
2019. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dororo, Kimetsu no yaiba szerintem nagyon jó animék, imádom őket, két nagy kedvencem, de idei szezonból nagyon szerettem még a Tate no yuusha no nariagari-t (bár az kicsit ellaposodott, de attól én még szerettem), illetve nézem a Carole & Tuesday. Nagyot csalódtam a Gunjou no magmelben, nagyon jó animének indult, az első rész epic volt, aztán egyre laposabb és gagyibb részek jöttek ki hozzá, úgyhogy dobtam.

Úgy átfogóan véleményt nem tudok mondani, hogy jobb-e vagy rosszabb a mostani felhozatal mint a régiek, mert nemrég kezdtem csak el animézni, de eddigi tapasztalataim alapján vannak rosszak is, jók is meg átlagosak is.

2019. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem. A BSD 3. évada jól indult, aztán lejtmenetbe került. A többi nem volt nagy szám.

Ha választani kell, akkor a Fukkatsu no Lelouch, de az sem közelíti meg a régi Code Geass-ok szintjét (sztori téren legalábbis, amúgy a többi eleme egészen rendben volt)


Ami még nem került adásba, de nagy reményeim vannak:

- Vinland Saga

- Kanata no Astra

- Dr. Stone (nem vagyok nagy shounen fan, de ez nem tűnik az előzetesből tipikus shounen klisének)

2019. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Huu a Dr. Stone animét már nagyon várom és amik még tetszettek az a Tate no yuusha no nariagari és a Dororo

Nem szoktam olyan animeket nézni amikben később csapódhatok ezért sry olyan nincs

2019. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltak azért egész és/vagy nagyon jók, mint például a The Promised Neverland, Dororo, The rising of the shield hero, a Mob psycho 100 2.évad, a Kimetsu no Yaiba, Carol&Tuesday.

Amiben nagyot csalódtam, az a Fairy Gone, 6 rész kínszenvedés után dobtam is.

2019. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!