Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Satsuriko...

Mi a véleményetek a Satsuriko no Tenshi-A halál angyalairól?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megrázott, és egyáltalán nem ezt a véget vártam. Szeretném tudni, hogy más is így van-e ezzel, vagy csak én vagyok ilyen érzelmes?

2019. júl. 1. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem rázott meg. Számítottam hogy ilyesmi lesz a vége. Engem ami később jobban megfogott, az az épület. A mangából többet meg lehet tudni arról is, de sajnos olvasni már nem szoktam :p
2019. júl. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem nem megrázott, csak kérdések között hagyott. Lehetett volna olyan befejezés ahol pontosan tudjuk élnek-e,avagy meghaltak. Az anime adaptáció pontos mása a játéknak, szóval folytatás az 110% hogy nem lesz. Az érzelmességgel szerintem semmi baj, tekintve hogy milyen múltja volt a két főszereplőnek.
2019. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem nyilvánvalónak tűnt, hogy megölte Rachelt. Ott volt a vértócsa is.
2019. júl. 2. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:

nagyon szerettem. le is van töltve ^^

talán MondoCon ra is kimegyek 1X egy Zack cp ben ^^

2019. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utána néztem pár infónak és amúgy az, hogy a végén Zack megölte Rachel-t csak egy lehetséges feltevés. Nem tudni, hogy ténylegesen mi történt. Ugyanis az anime teljes mértékben a játékról készült. És a játékban a vér az ablakban már akkor ott volt, mikor Zack még bent volt a szobában Rachel-el. Vagyis a vér az Zack-től van, mert ugye sebesült volt és vérzett. Szóval csak találgatni lehet mi lett velük.
2019. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remélem, elrepültek, és boldogan élnek, amíg meg nem halnak*.*
2019. júl. 5. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyértelműen az jött le, hogy meghalt Rachel. És nekem személy szerint sokkal jobban tetszett így, mintha összejöttek volna. Szerintem az anime így kapott boldog befejezést, hiszen Rachel is meg akart halni. Ez így volt tökéletes. Néha a halál a legjobb dolog, ami történhet valakivel. Viszont szerintem nézd meg a Guilty crown című animét, na az a befejezés kicsit kiábrándító.

SPOILER: Csak az egyik fél hal meg, pedig szerintem sokkal jobb lett volna, ha mindketten odavesznek.

2019. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az volt az első animém:( Én se értettem, hogy Shu hogy maradt életben, így sokkal szomorúbb volt. És igazából Inori halálának azokát sem értettem nagyon.

Az az anime sztem, aminek a vége abszolút kiakasztó, az a Plastic memories.

2019. júl. 8. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég régen láttam már, de azt hiszem, Inori megmentette Shut és átvette a etegségét... Ha lehet így mondani. Persze ez nem pontos megfogalmazás, de valahogy így történt. Igazából az egy nagyon összetett anime, nekem se volt benne minden tiszta... Ahogyan pl a Mirai nikki (nem tudom, láttad e már) végét sem értettem meg elsőre. Aztán persze elesett, hogy mivel Yuni is isten lett még a múltban, ezért meglátogatta Yukit
2019. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem láttam. Aha, értem. Az volt még furcsa, hogy Inori csak úgy eltűnt, amikor meghalt. Bár valószínűleg erre is van magyarázat... (Tipikus az az ember vagyok, aki még az Agatha Christieket sem fogja fel elsőre,,:) )
2019. júl. 9. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!