Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » "Suddenly became a princess...

"Suddenly became a princess one day" -hez történetében vagy rajzstílusához hasonló manhwa/manga?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, hogy ezt a "átkerülök egy fanatsy világba" típusú történetet ilyen érdekes csavarokkal van feldobva, hogy a fő történet nem a romantika és karakterek is nagyon kedveltetőek.


Valami hasonlóan szép manhwát keresek, de manga is jöhet persze.

Nem feltétlen kell apa-lánya kapcsolatot bemutató történet, csak valami szívmelengetőt.


Köszi:)



#anime #manga #manhwa #Suddenly became a Princess one day #Who made me a Princess
2019. júl. 9. 14:42
 1/2 anonim válasza:

Szia,nekem ezek jöttek be


Uta no prince sama

Tonari no kaibutsu-kun

Ouran high school host club

Wolf girl and black prince

Kaichou wa maid sama

Sugar sugar rune

Magic kun renaissance


Ha szeretnéd tudok más tipusuakat is,ha van valami téma ami érdekel küld el és megprobálok összeszedni párat

2019. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik. :) Mostanában találtam én is ezekre. Listázok neked egy párat.


Isekai, szép rajzolás:

Daughter of the Emperor

Survive as the Hero's Wife

Why She Had to Go to the Duke

La Dolce Vita di Adelaide

Queen with a Scalpel (időugrás)


Isekaiok otome game-be, aranyosak és viccesek:

Albert Ke no Reijou wa Botsuraku wo go Shomou desu

Jishou Akuyaku Reijou na Konyakusha no Kansatsu Kiroku

Otome Game no Hametsu Flag shika nai Akuyaku Reijou ni Tensei shite shimatta...

2019. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!