Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani olyan animét...

Tudtok mondani olyan animét ami egy uralkodói udvarban játszódik?

Figyelt kérdés

Lehet benne mágia , politikai rész , háború középkori vagy modern fegyverekkel .főszereplő lehet loli vagy bármi.

Shuumatsho no izetta-át láttam ami ehhez hasonló



2019. júl. 16. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

soredemo sekai wa utsukushii: romantikus, komédia, nagyon harcolós, varázslat van benne egy évad


akagami no shirayuki hime: romantikus, két évados, nem olyan nagyon harcolós, stílusra olyan, mint az előző


legend of basara: kis romantika, egy évad, nincs befejezve(nem is lesz) harcolós, véres, a főszereplő lány fiúként harcol,régi


Akatsuki no yona: közepesen romantikus, harcolós, mágiás


fushing yuugi: romantikus, mágiás, isekai, ameddig láttam aggyal harcoltak, régi


Saiunkoku monogatari: romantikus, szintén inkább aggyal harcolnak


Kyou Kara Maou: kissé véres, harcolós, isekai, viszont a főszereplő fiú, enyhén shonen ai


Vision of escaflovne: mecha, véres, régi, harcolós, romantikus (már ameddig láttam)


Remélem valamennyit segítettem, bár nem vagyok benne biztos, hogy ilyesmiket kerestél...


Ezekbe talán találsz:


ebben tényleg a királyokra megy rá ( bár amit legutoljára rak, az nem uralkodói udvarban játszódik)

https://www.youtube.com/watch?v=TbjHuR9c_-k


ez inkább a démonlordokra megy rá

https://www.youtube.com/watch?v=jKRCDv9WgJI

2019. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ .

Sokat segítettél ezzel :)

2019. júl. 17. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Soredemo Sekai wa Utsukushii

12 Kingdoms

Akagami no Shirayukihime

Romeo x Juliet

Arslan Senki

2019. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miwato válasza:
Magi the labirynth of magic-et tudom még ajánlani. Van benne fantasy de vannak benne olyan jelenetek amik uralkodói udvarban játszódnak.^^
2019. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kumo no You ni, Kaze no You ni

:)

2019. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!