Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ez melyik anime?

Ez melyik anime?

Figyelt kérdés
Végig harc volt az animében, és valami erős csávó valami szervezettel küzdött meg a végén, aki lányokat befolyásolt és használt fel saját célra. A végén már asszem valakivel egyesítette az erejét és így sikerült legyőzni a főgonoszt. Rémlik, hogy valami templomban volt ez a csávó, hogy nagyon szegények voltak mindenütt - ennyi jut sajnos csak eszembe, de ez nekem nagyon tetszett és nem emlékszem... segítsetek pls...

2018. jún. 15. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A címkéknek van köze a keresett cucchoz, vagy csak odahánytál minden fäszságot, hogy többen megtalálják a kérdést?
2018. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, sok a ? az egyenletben - így nehézkes a megoldás is

tippnek ennyi alapján

Hakkenden Touhou Hakken Ibun

2018. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az, de köszönöm szépen a választ!
2018. jún. 15. 22:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és úgy kezdődött, hogy valami csata volt, és azt hitték, hogy a csaj bennégett valami járműben, de igazából túlélte... bár ebben a kezdésben nem vagyok biztos, mert nagyon sok animét láttam már...
2018. jún. 15. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Tales of Zestiria
2018. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Black Bullet

Szerintem ez lesz az 😳

2018. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyik sem az, de nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és egyébként tetszenek az animék, amiket írtatok. :)
2018. jún. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!