Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplay verseny (Mondocon)...

Subler4everybody kérdése:

Cosplay verseny (Mondocon) Craftmanship?

Figyelt kérdés

Szóval elolvastam a versenyszabályzatot (mint minden értelmes ember), viszont: "A versenyen csak hivatalosan publikált karakterek hivatalos illusztrációival (mangában, animében, filmben, videójátékban, könyv-borítón, stb. szereplő) vagy hivatalosan publikált karakterek nemzetközileg elismert fanartjai alapján készített jelmezzel lehet indulni. Saját tervezésű, vagy hivatalos karakterforrás nélküli karakter nem megengedett." résznél nem vagyok biztos, hogy az általam választott karakterdesign ( [link] ) bele tartozik-e ebbe a kategóriába? Előre is köszi a válaszokat!!

(már ha egyáltalán használja még vki ezt az oldalt lol)



2019. márc. 18. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát... Ki a karakter? Honnan van?
2019. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Raktam be linket, de Code Geass, CC empress designjáról lenne szó!
2019. márc. 18. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
ha az animében vagy valamelyik artbookban benne van, akkor szerintem elfogadják. ha biztosra akarsz menni, kérdezz rá a szervezőknél, mert ők többet tudnak segíteni, mint mi random járókelők a gyakorin.
2019. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na igen ettől féltem én! :D Köszi szépen a válaszokat!
2019. márc. 19. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
MondoCon Közösség FB-n dobd fel a kérdést és taggeld be valamelyik admint. Garantált a válasz. :D
2019. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!