Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ennek a yuri mangának a neve?

Mi ennek a yuri mangának a neve?

Figyelt kérdés

- Több részes, szóval nem oneshot.

- 6-7 évvel ezelőtt olvastam és akkor sem friss volt szóval olyan 8 éves lehet már ugymond.

- A történet szerint olyan korban játszódik amikor még vannak császárok és az egyik ház talán urának a lánya beleszeret egy befogadott lányba, de már kiskoruktól fogva együtt élnek. Ilyen senki sem tudja hogy közöttük van valami sztori.

- A sztori közepe körül a császár előtt bizonyítaniuk kell a szerelmüket és lefeküdniük egymással. Utána pedig a császári udvarban élnek tovább hárman.

- Van olyan rész is mikor az egyik szolgáló rátámad az árva lányra, de az "úrnője" megmenti. NEm tudom minek hívhatnám.


Lényegében erről szól, tudom, hogy nem nagy segítség de ezek voltak a lényegesebb dolgok amikről felismerhető.

Animeaddicts-on néztem, az egész letölthető volt akkoriban teljesn fordítással. Kerestem, de annyi van hogy nem találtam.


Előre is köszönöm a segítségét annak aki tudja mi a neve! :)



#magyar #fordítás #manga #yuri #teljes fordítás
2019. márc. 23. 15:40
 1/1 0Üres0 válasza:
Hát, mivel a Yuri kategóriát mangában nem olyan sokan olvassák, így szerintem sok idő, mire kapsz valakitől jó választ. De én nem tudom melyik Yuri manga ez
2019. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!