Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyesmi animeket ajanlani?

Tudtok ilyesmi animeket ajanlani?

Figyelt kérdés

Most szeretnek elkezdeni animeket nezni,de nem tudom hogy milyen animek vannak.Engem a pszichologiai,horror,thriller,depresszios,ongyilkos,dark,es egy kicsit mentalis animek erdekelnek (kicsit se morbid xD) Tudtok mindegyik temahoz irni egy-egy animet?Vagy lehet olyan is amelyik animebe mind megvan!Ja es lehetoleg legyen magyar felirat hozza!Koszi elore is!

16/L



2019. aug. 3. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jigoku Shoujo: Van egy Pokol lánynak nevezett személy aki az emberek bosszúját teljesiti.Minden rész más történetet mesél el.

Corpse party: Erről csak annyit hogy elég véres és beteg. Nekem bejött :D

junji itou collection: Itt Itou mangái vannak meg animálva ez is jó de mangákban szerintem jobb.

Yami Shibai: Japán városi legendákat mesél el.

Serial Experiments Lain: ezt még nem kezdtem el de állítolag durva

2019. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mirai Nikki animét tudom ajánlani :D
2019. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Another
2019. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Steins;Gate: ez nem annyira dark, viszont egyértelműen pszichológiai, sci-fi thriller, mellesleg töviről hegyire körüljárja az időutazást (ezen a téren a Dr. Who-t is kenterbe veri imho...)
2019. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vpx27 ***** válasza:

Happy Sugar Life (nagyon beteg)

Elfen Lied

Mirai Nikki

Deadman Wonderland

Corpse Party

Death Note (nagy esély el láttad már)

Highschool of the Dead

Tokyo Ghoul

Parasite

Shiki (ez unalmas, de a vége...)


Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2019. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!