Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ennek az animének a címe?

Mi ennek az animének a címe?

Figyelt kérdés
Valami romantikus és fantasy anime.A srácnak angyalszarnya volt és olyan szetturt fekete haja a lánynak meg hosszú barna haja volt és fufruja. Volt kettő legjobb barátjuk egy fiú és egy lány de nekik már nem emlékszem a kinézetre.

2019. nov. 30. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Láttad is az animét, vagy csak képet láttál róla? Utóbbi esetben lehet original art is.

Az egyetlen anime, ami eszembe jut ez alapján, az a D.N. Angel, bár Dark haja lila, nem fekete.

2019. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pinteresten láttam róla képeket de sokat ezért gondolom hogy nem csak art
2019. nov. 30. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha találsz megint képet, akkor belinkelhetnéd, mert akár még visual novel is lehet. Az a baj az ilyen karakterleírásokkal, hogy úgyse lesz annyira pontos, hogy jól képzelje el az ember, főleg ilyen teljesen átlagos kinézetű karakterekkel, mint egy hosszú barna hajú frufrus lány :/
2019. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] itt van
2019. nov. 30. 17:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Meglett azóta köszönöm ha esetleg valakit érdekelne akkor Hyouka a címe
2019. nov. 30. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez valóban a Hyouka. Viszont ha angyalos fantasy-romantikus animét vársz tőle, akkor "rossz hírem" van: ez egy iskolai slice of life, enyhe misztikummal, rejtélyekkel.
2019. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen közben rajottem csak láttam olyan artokat róla amin angyalkent ábrázolták a srácot
2019. dec. 2. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!