Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor jön ki a Boku No Hero...

Bettz2004 kérdése:

Mikor jön ki a Boku No Hero Academia anime 2. filmje magyar felirattal?

Figyelt kérdés
Japánban 2019.december 20.án jelent meg a mozikban. Érdekelne hogy kb. mennyi van még a magyar feliratig? 1 hónap, vagy esetleg megeshet hogy 3-4 hónap is?

#anime #My Hero academia move
2019. dec. 31. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a Naruto-kunos feliratokat szeretem. Ők megvárják, amíg kijön egy rendes képi világú verzió (pl a bluerayes) és a hozzá tartozó minőségi angol felirat. De mivel a filmnek még BD megjelenési dátuma sincs, így elhúzódik.

Indavideot érdemes nézni, mert oda egyes fordítók feltöltenek olyan tartalmat is, ami nem minőségi.

2020. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Magic ***** válasza:
Naruto-kunos felirat több, mint fél év múlva lesz csak, ha nem több. Annyiban reménykedhetünk, hogy valakik csinálnak kamerás verzióhoz feliratot angolul, és egy team lefordítja magyarra.
2020. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 senka válasza:
Miért, az elsőre kb mennyit kellet várni? :D
2020. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, remélem hogy tényleg lesz kamerás felvétel, mert ha fél év lesz amíg kijőn akkor én falnak megyek... :)
2020. jan. 1. 22:17
 5/8 Magic ***** válasza:
#3 Naruto-kun esetében? Pontosan nem tudom, de minimum fél év, ha a Blu-Rayes verzióból dolgoztak? Az első film Blu-Ray kiadása a bemutatás után 7 hónappal jelent meg, sajnos szerintem ez a mostani film esetében lesz másképp :(
2020. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Magic ***** válasza:
*esetében sem
2020. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ők biztos, hogy a bluerayes változattal fognak dolgozni. 3-mas voltam
2020. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blu Ken ***** válasza:
Már kint van Naruto kun indavideóján magyar feliratal, nem tudon hogy lesz-e hozzá hd
2020. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!