Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyesmi rajzfilm-soroza...

Tudtok ilyesmi rajzfilm-sorozatokat?

Figyelt kérdés

Rajzfilm sorozatok amik különösen tetszettek:

- Camp Camp (1#)

Abszurd, fájdalmas humor, de tele van szívvel, a karakterek zsenik és a látványvilága hiába egyszerű, nem félnek játszani vele.

- Gravity Falls

Kreatív, őrült, kalandos, néhol sötét, de kedves széria.

- Villanos/Villainous

Abszurd, fájdalmas humor, őrült, de szerethető szereplők.

- Milo Murphy törvénye



És a Boku No Hero Academia/My Hero Academia/Hősakadémia első 8 epizódja. Tetszik, hogy Deku küzd, akár az ereje végéig, hogy elérje a célját. Tele van érzelemmel és szép a látványvilága. (Egyébként nem szeretem az animéket)


A többi epizód csak azért nem tetszett ennyire, mert valamiért nem kalkuláltam bele azt, hogy ez HŐSAKADÉMIA, vagyis nem egy sima szuper képességekkel teli gimnázium és évadokon keresztül végig a gonosszal fognak harcolni.


Összesítve: szeretem ha egy sorozat tele van szívvel, ha esetleg gyerekekről szól, az abszurd, fájdalmas (de nem perverz!) humort, a kalandokat, az érzelmeket és akár a PTSD-t.


Ha valaki elolvasta idáig és van javaslata azt szívesen fogadom :)

(Film vagy anime-sorozat is lehet)


A válaszokat előre is köszi!



2020. jan. 13. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl a kerítésen

Aang legendája

Steven Universe

Csillag kontra Gonosz Erők

2020. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, mindet ismerem, de azért köszi :)

Ment a zöld.

2020. jan. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!