Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz a "The Untamed"-ből 51....

AnimeStar01 kérdése:

Lesz a "The Untamed"-ből 51. rész vagy 2. évad?

Figyelt kérdés
A legutolsó rész az az 50. és úgy hagyták abba, hogy abbol még lehet folytatni.

2020. jan. 18. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valószinű, hogy lesz. :(

Nem rég néztem végig, nagyon tetszett!

Viszont megkérdezném, hogy te hogy értelmezted a végét? Már mint a legvégén mikor Wuxian fuvolázott és Lan Chan mondta a nevét......szóval Lan Chan visszament hozzá? Mikor Wuxian megfordult akkor Lan Chan állt ott? Ő rá mosolygott nem? Csak kár, hogy kettejüket nem mutatták és hogy Lan Chan miért ment vissza hozzá és utána mi történik.....Szóval én így értelmeztem, hogy Lan Chan visszament Wuxianért, hogy ne menjen el....

2020. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy egy lehetőséget adtak a folytatásra, hiszen nem tudjuk ki volt az aki a Linfang-zunt irányította a háttérből, bár van sejtésünk róla. Illetve pedig, valószínűleg valóban Lan Zhan volt Wuxiannál. Köszönöm kérdésedet, és válaszodat! 😊
2020. jan. 21. 08:31
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk igen. Jó lenne ha folytatnák. Bár azt nem tudom, hogy a regénynek is lesz e folytatása. Nem olvastam, de szívesen elolvasnám ha fent lenne magyarul valahol. Csak azt tudom, hogy a regény végén Lan és Wuxian összejönnek :)

Jajj de kár, hogy nem mutatták őket a végén! Olvastam is hogy persze a sorozat készítése alatt követték a regényt de a kettejük kapcsolatát megmutatva vigyáztak a határokra. De azért igazán megcsinálhatták volna a végét úgy hogy kettejüket mutatják...

Jaj na mindegy amúgy nagyon tetszett. :) Elkezdem nézni még egyszer előlről.

Ja és vannak plusz részek is azt tudtad? The Untamed Special részek. Ezt csak olvadtam de nem néztem bele még. 20 rész van.

2020. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudtam a specialokrol. De köszi hogy szóltál. 😊
2020. jan. 22. 07:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Viszont azt elfelejtettem írni, hogy sajnos nincs magyar felirat hozzá.
2020. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A light novelt is olvashatjátok magyarul. Jelenleg fordítás alatt áll. Egyelőre a 22. részig kész és nagyon igényesen van elkészítve. A kínai kifejezésének külön magyarázata is van. Itt találhatók : nanashi.hu
2020. febr. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, a Living dead-hez van már magyar nyelvű felirat?
2020. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt nem nézem.
2020. jún. 30. 15:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Közben nem is olyan régen lett hozzá. Egyébként jó kis film. A főszereplő Wen Ning és Lan Sizhui.
2020. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lezárt a sztori, úgyhogy nem lesz folytatás.


Nie Huaisang állt az egész hátterében. Rájött, hogy Meng Yao ölte meg a bátyját, így bosszút akart állni - de mivel ő maga nem tudta volna megölni Meng Yaot, valamint bizonyítéka sem volt arra, amit Meng Yao tett, inkább az volt a célja, hogy leleplezze Meng Yao minden bűnét. Felkereste Mo Xuanyut, és odaadta neki a idéző, testfelajánló szertartás útmutatását; bedobta a kardszellemet (a könyvben: Nie Mingjue levágott karját) Mo faluba. Ő volt a legyezős férfi az első részben a függöny mögött, amikor a történetmesélő Wuxianról mesélt a gyerekeknek. Kiszabadította és lefizette a két prostituáltat, akik aztán elmesélték Jiang Chengnek és a jelenlévőknek, hogy Jin Guangshan gyilkosság áldozata volt, és Meng Yao volt a bűnös. Ő volt az, aki miatt Qin Su levelet kapott arról, hogy Meng Yao valójában a bátyja, és hogy a férfi ölte meg a fiukat. Ő volt az, akitől Meng Yao azt a levelet kapta ugyanebben az epizódban: nem írta alá, és az állt benne, hogy le fogja leplezni minden tettét. Ez nem fenyegetés volt, hanem egyszerűen meggondolatlan cselekedetre akarta ösztönözni Meng Yaot. Ő volt az, aki kicserélte Meng Yao anyjának holttestét Nie Mingjuéval a Guanyin-templomban. Elfogatta magát, hogy jelen legyen a jelenetnél. Megvágta magát, amikor Wuxian először próbálta Nie Mingjuét elzárni a koporsóba; így, amikor Su Shét vádolta a sebért, Nie Mingjue az öccse segítségére sietett, és nem tudták elzárni (amit azért kellett megakadályoznia, mert Meng Yao még életben volt). Aztán pedig, miután Meng Yao elvesztette a karját, és Lan Xichen azt mondta, hogyha megmozdul, meg fogja ölni, Nie Huaisang hazudott Lan Xichennek, aki így halálos sebet ejtett Meng Yaon. Nie Huaisang bosszút állt.

2020. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!