Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Tudtok ilyen animét?

Olyat keresek, ami egy fiú és egy lány barátságáról szól. Nagyon jó barátok vagy akár legjobb barátok. És nem olyan hogy szerelmes volt/lesz az egyik a másikba, hanem tényleg nagyon jó barátok.

Kérdések hasonló témákban: sorozat, anime, barátság

febr. 21. 00:59  Privát üzenet  

A válaszok

Soul Eater esetleg

az ilyenek viszont engem is érdekelnek, ha láttál már ilyet légyszi leírod a címét? :D

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 22. 12:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Eddig egyet láttam és pont emiatt tetszett meg ez a téma.

Kimi no Suizou wo Tabetai

A történetet egy megnevezetlen főhős szemszögéből ismerhetjük meg, aki egyik nap talál a kórházban egy naplót. Ez a bizonyos napló egyik lány osztálytársához, Sakura Yamauchihoz tartozik, aki halálos hasnyálmirigy betegségben szenved, és mindössze csak pár hónapja maradt hátra az életéből. Sakura bevallja főhősünknek, hogy a családján kívül mindössze csak ő tud az állapotáról, aki erre megígéri a lánynak, hogy megtartja a titkát. Annak ellenére, hogy teljesen különböző személyiségek, főhősünk eldönti, hogy Sakura mellett marad, és együtt lesz vele az utolsó pár hónapjában.

Kimásoltam a leírását :) Nekem nagyon tetszett, érzelmes is volt. Engem teljesen meghatott

# 2/4Időpont febr. 22. 12:40 Privát üzenet
Animeaddicts-on érdeklődj, ott sokkal több OP anime néző van, talán ott tudnak segíteni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 22. 18:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké, köszi a tanácsot!

# 4/4Időpont febr. 23. 12:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok ehez hasonlo animét? Többi lent
Tudtok lányos magyar szinkronos animét mint pl: slayers?
Az "Akame ga Kill"-hez hasonló animét tudtok-e ajánlani?
Én azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy tudtok-e olyan animét amiben egy magyar nemzetiségű szereplő van? Vagy bármi ami Magyarországgal kapcsolatos anime.
Tudtok nekem jó animét ajánlani ami nem horror és nem ecchi?
Tudtok-e ilyeneket? Animét?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!