Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animét?

Tudtok ilyen animét?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami egy fiú és egy lány barátságáról szól. Nagyon jó barátok vagy akár legjobb barátok. És nem olyan hogy szerelmes volt/lesz az egyik a másikba, hanem tényleg nagyon jó barátok.

2020. febr. 21. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Soul Eater esetleg


az ilyenek viszont engem is érdekelnek, ha láttál már ilyet légyszi leírod a címét? :D

2020. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig egyet láttam és pont emiatt tetszett meg ez a téma.

Kimi no Suizou wo Tabetai

A történetet egy megnevezetlen főhős szemszögéből ismerhetjük meg, aki egyik nap talál a kórházban egy naplót. Ez a bizonyos napló egyik lány osztálytársához, Sakura Yamauchihoz tartozik, aki halálos hasnyálmirigy betegségben szenved, és mindössze csak pár hónapja maradt hátra az életéből. Sakura bevallja főhősünknek, hogy a családján kívül mindössze csak ő tud az állapotáról, aki erre megígéri a lánynak, hogy megtartja a titkát. Annak ellenére, hogy teljesen különböző személyiségek, főhősünk eldönti, hogy Sakura mellett marad, és együtt lesz vele az utolsó pár hónapjában.

Kimásoltam a leírását :) Nekem nagyon tetszett, érzelmes is volt. Engem teljesen meghatott

2020. febr. 22. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Animeaddicts-on érdeklődj, ott sokkal több OP anime néző van, talán ott tudnak segíteni.
2020. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a tanácsot!
2020. febr. 23. 12:55
 5/5 Leila1580 ***** válasza:
Kicsit későn, de ilyen a Haruchika: Haruta to Chika wa Seishun Suru. Bár itt a fiú a saját neméhez vonzódik. A lány és ő legjobb barátok, de beleszeretnek a tanárjukba, aki férfi. Legjobb barátok maradnak, azonban riválisként is tekintenek egymásra. Nem láttam, csak olvastam róla, szerintem jó lehet :D
2020. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!