Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen Overlordhoz hasonló...

Milyen Overlordhoz hasonló animék vannak?

Figyelt kérdés
Egyről tudok még ami kb ugyan az a stílus a "How to summon a demon lord". Amikor átkerül a hős egy mmorpg világba és mivel a karakterét telejsen kihúzta ezért op is. Ha tudtok még ilyen animéket azért hálás lennék, előre is köszi.

#anime #MMORPG #overpower hős
2020. márc. 28. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonlócska:


Tensei shitara Slime Datta Ken

Hataraku Maou-sama! - fordított úgymond

2020. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Log Horizon

No Game No Life

Youjo Senki

2020. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Isekai animék :D így találsz egy csomót

Ami nekem nagyon tetszett mostanában a Tate no yuusha no narigari-igényes cucc

Van sok ami, alapjaiban jó, de elrontották. Amúgy több ilyen kérdés is volt egy hónapja kb, ott felsoroltak sokat.

2020. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt találhatsz rengetek Isekai animét. Bár a mostanában megjelent isekai animék, nem éppen a legjobbak, tömören klisé feszt a legtöbb. Bár egy ilyen típusú animéhez nehéz olyan történetet írni, ami nem klisés. Az Overlord talán a műfaj egyik koronázatlan királya, nálam legalább is. Bár mióta megjelent a SAO azóta a műfaj mélyrepülésbe kezdett, bár vannak még gyöngyszemek, ahogy a felettem szóló is említette, a Tate no Yuusha no Nariagari talán évek óta a legszínvonalasabb isekai.

Nem isekai, de ha szereted az animéket és még nem láttad akkor ezeket nagyon ajánlom.

-Hunter X Hunter (2011)-es feldolgozása. Szerintem a shounen kategória legjobbja, messze maga mögé utasítja a Bleach-et és társait, bár azokat is szerettem. 148 részes, vannak hozzá moviek. Karakterfejlődés 10/10, történet 10/10, rajz,színvilág 10/10, japán szinkronszínészek is nagyon el lettek találva 10/10. Egyszóval 10/10-es anime, és a legtöbben egyetértenek ezzel.

-Gintama: Ez már egy nehezebb mű. Műfaját tekintve főként paródia. Borzasztó sokat lehet rajta röhögni, és hozzáteszem világszinten a harmadik legjobb értékeléssel rendelkezik. Igen világszinten. Az első részek/pár tucat rész egy idő után unalmas lehet, de az arcok, főleg a komolyabb arcok olyan minőségűek hogy az kárpótol. Ez az egyik olyan anime aminél minden arc jobb az előzőnél. Bár nem a legtehetősebb stúdió készítette,(ezt az animében is sokszor hangoztatják)ettől függetlenül bizton állíthatom így több száz animével a hátam mögött, hogy a a harcjelenetek megszégyenítik az ÖSSZES shounen fight animét. Nagyon el lett találva, és képesek akár 30 részen keresztül is fenntartani a színvonalat. A 300.rész után pedig egy pár jelző ami jellemzi az animét :brutális, mestermű, hihetetlen, inkább nem alszok, de megnézek még 5-10 részt. Ez is kötelező darab.

Végül még pár anime, hiszen ha az összes mesterművet fel akarnám sorolni sosem lenne vége.

-Kenpuu Denki Berserk: Fontos, hogy a régi kiadást nézd meg, a 2016-osra ne szánj időt. Tömören förtelmes, a CGI miatt nézhetetlen, a Funimation sikeresen tönkre vágta az egyik legnagyobb kultusszal rendelkező animét/mangát. Véleményen szerint a 2016-os (animét) nevezzük annak, el kellene felejteni, és rendesen feldolgozni újra.

-Boku no Hero: Mostanában nagyon megy, és tényleg jó, élvezhető, a karakterek szerethetőek.

-Naruto: Számomra mindig egy kedves emlék marad a Naruto, mondhat akárki akármit, én szeretem és ajánlom.

-Monster: horror, thriller, izgalmas nagyon, mestermű ez is.

-Haikyuu!: Szintén mestermű. Röplabdáról szól, és ha nem szereted a sportokat akkor is ordítva fogsz szurkolni, ezt garantálom.

Ennyit írnék, de a fenti linken tudsz keresni bármilyen animét amit csak szeretnél.

2020. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!