Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok ilyen animéket ajánlani...

Tudtok ilyen animéket ajánlani (lenn)?

Figyelt kérdés

Szóval olyan animét keresek, amit neten meg lehet nézni, és van hozzá magyar vagy angol felirat, vagy hang.

Olyat keresek, ami nagyon elgondolkodtató és absztrakt is lehet.

Amit nem szeretnék, hogy benne legyen: erőszakos/durva jelenetek, bántalmazás, szex

Rólam tudni kell, hogy még életemben egy animét sem néztem meg:(



2020. márc. 30. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Animéből is rengeteg kategória van. Én a No Game No Life-val kezdtem, ezt neked is ajánlom.

De ha le tudod szűkíteni a kört, hogy mi az, mait jobban szeretsz, akkor máris az ízlésed szerint kaphatsz animéket. Meg hogy a movie-kat, amik csak egy filmből állnak vagy a sorozatokat, amik több részeseket, hogy ilyen téren is melyiket szereted jobban. Én a movie-kat már lelegeltem, szóval abból is tudok írni. Csak írd meg mi az, ami neked jobban tetszik stílusra, történetre, elemekre.

2020. márc. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Én elvont darabokat ajánlok akkor:


Serial Experiments Lain

Mousou Dairinin

Angels Egg

Ergo Proxy

Mawaru Penguindrum

Paprika

The Tatami Galaxy

2020. márc. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Az előző jókat ír, viszont lehúznám a listáról az Ergo Proxyt és feltenném a helyére a Millennium Actress-t, a Haibane Renmei-t és az eredeti Kino no Tabi-t.
2020. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit még a nem animézők is meg szoktak nézni, azok a Ghibli filmek... Szerintem egy kissé elvontak is - elgondolkodtatónak nemigen hívnám őket -, és nekem nagyon tetszenek.
2020. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!