Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért közösítenek ki csak...

Keitha kérdése:

Miért közösítenek ki csak azért, mert szeretem az animéket és a mangákat?

Figyelt kérdés
Pár éve kezdtem el nézni animét és mangát olvasni, kedvenceimből még rajzolni is szoktam (Naruto, Bleach, one piece), és néha a suliban is rajzolok, szünetben, vagy mikor várok, és látják az osztálytársaim, és mindig megjegyzik, hogy fúj, szar, miért kell ilyen fost nézni. Én nem szoktam ezen felhúzni magam, de az már eléggé zavar, hogy a lányok körében pl vannak, akikkel szoktam beszélgetni, összeülünk, elütjük az időt, most meg felém sem néznek? Miért bélyegeznek ezért furcsa lánynak? Még a barátnőm is fintorog meg visszahúzódik, mikor említek ilyet közösségben (mintha ciki lenne) Én komolyan nem értem...

2013. nov. 25. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Rossz közösségbe kerültél :(( Senkit se kellene kiközösíteni emiatt.Nyomik. Vannak akik szerint gáz.. de szerintem semmivel se gázabb más szabadidős tevékenységnél.

Amúgy én is nagyon animés voltam, még most is van, hogy nézek. Egyetemen megismerkedtem néhány lánnyal és érdekes módon kiderült hogy mindenki nézi a Narutot, Bleachet :DD Furcsa volt mert nem hittük volna egymásról.

Szóval te is megfogod találni a saját közösségedet.

2013. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert csirák és kész!

Ne törödj velük :)

14/F

2013. nov. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első is mondta, meg fogod találni a saját közösségedet!:) Valakinek nem tetszik nem kell mindent kommentelni....Nem tudom milyenek az osztálytársaid, mire hogy reagálnak, de az én osztálytársaim (néhány lány és még két fiú) is mindenkit kiközösítenek a saját stílusukért. Mondd a legfrappánsabb választ (amitől kussba maradnak) és egy idővel már nem érdeklik őket. Én a helyedbe ezt mondanám: Annyira szánalmas vagy, hogy nem találsz saját elfoglaltságot, és idejössz, hogy elmondd a véleményed ami mellesleg nem is érdekel, mert olyan szinten szarok rád! Ha ezt tudod, hogy használ rájuk csak mond meg korrektül!;)
2013. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Jennyfer10 ***** válasza:
85%

Szar helyzet:/ .. Ne foglalkozz velük, nyomorék analfabéták.. Én 6 éves korom óta nézem és szeretem az animéket. A Narutóról(kedvencem) mindig beszélünk, az évfolyamtársaim és az osztálytársaim is szeretik:)Mond meg melyik suliba jársz, kapnak egy kis rasengan-t:D

14/L

2013. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 KAMUI ***** válasza:
91%
Mert amit az EMBEREK NEM ISMERENEK és nemtermészetes számukra azt NAGYON nEHEZEN tudják elfogadni...Az ilyen EMBEREK nem érnek sokat..Na meg hülyék is..Hogy lehet leszólni valakit vagy valamit amit nem is ismersz igazán!!?? Ez olyan mint ha 1 filmre azt mondanád nem jó pedig még nem is láttad....Hülyék..
2013. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj sok embernek amikor megemlítík az anime szót rögtön

meugrik minden hülyeség ami nem is igaz.. pl.: ha naruto-bol láttak egy szar részt akkor minden anime szar lesz mert az szar volt? pff ezt sose értettem de mindegy (bocsi az offért)

2013. nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azért utálják az animéket, mert nem élőszereplős film. Amit utálok még, az az, amikor azt mondják az animére, hogy mese. Bizonyos értelemben az, de nekem a mese valami nagyon gyerekes rajzfilmet jelent. Néhány animének olyan bonyolult története van, hogy egy kisgyerek fel sem fogná, tehát nem sorolnám a mese kategóriába. Szóval én azt mondom, hogy egy anime legalább annyira lehet jó, mint egy élőszereplős film, sőt még jobb is, mert nincs olyan, hogy színészcsere meg hasonló. Szóval egyetértek az előttem szólókkal, aki lenézi az animefanokat az a legcsekélyebb szánalomra sem méltó. Bocs, ha valaki magára vette! :)
2013. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 msm válasza:
100%
Az a baj sajnos az emberekkel mint átlagemberek hogy nemtudják hogy mi az az anime és mi az hogy mese de ha pl megnéznének 1 angel beats-et vagy anohanát,chuunibyou-t akkor rájönnének hogy a story és kivitelezés sokkal jobb mint a mai sorozatok/filmek. de amúgy ne törődj velük ha dumálni akarsz valami animéről akkor nekem lehet írni^^
2013. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
11%
ha nem találsz megfelelő közösséget, akkor hagyd abba és ne rajzolgasd/nézd tovább, az animék szeretése TELJESEN MÁS mint más szabadidős tevékenység, elfoglaltság, egyesek imádják míg mások teljes szívükből gyűlölik, az animék rettentő irritálóak egyeseknek :P szerintem keress valami más elfoglaltságot, témát, szórakozást amit ettől kezdve szerethetsz pl. sport, kockulás :) ezek a legjobbak, és ezeknek sokkal jobb a közösségük + sokkal kevesebb az ANTI fan-juk :)
2013. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd figyelmen kívül az utolsó szavait! Nem kell az egész osztállyal jóban lenned, csak legyen néhány igaz barátod! Hogy honnan tudod kik azok? Akik elfogadnak olyannak amilyen vagy. :)
2013. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!