Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kuroshitsuji - Grell fog...

Kuroshitsuji - Grell fog szerepelni az új évadban (Book of circusban)?

Figyelt kérdés
A manga alapján készült ugyebár ez az évad, tehát aki azt olvasta, az elvileg tudja. Én még nem olvastam, de tervben van, szóval kérlek titeket, spoilereket ne írjatok. Előre is köszi!

2014. júl. 18. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én elolvastam a mangát, és a cirkuszos részben nem volt Grell benne, hanem William. De az első rész alapján nem hiszem hogy annyira követné a mangát a Book of circus. És olvasd el a mangát mert nagyon jó!! ^^
2014. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Grell nem lesz benne,csak Will,de mondjuk eddig sem nagyon követte a mangát a sorozat.Meg az OP-ban is benne van Grell,szóval nem nagyon tudom.
2014. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Remélem azért benne lesz, imádom a karakterét.
2014. júl. 26. 23:10
 4/6 Hattyína válasza:
100%
Szerintem nem fog szerepelni, pedig én is imádom. Sőt, ha hűek maradnak a mangához, akkor a Book of Murder c. részekben sem lesz benne. :(
2014. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tori-chan válasza:
Hol lehet elolvasni magyarul a mangát?
2014. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, benne lesz!!! :D
2015. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!