Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Tudnátok olyan animéket mondani amikből live action is készült és nem olyan régi? (romantikusra gondoltam)

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, romantika

2015. febr. 2. 16:20  Privát üzenet  

A válaszok

Ao haru ride (ebből talán készítettek, de nem biztos)

Kimi ni todoke (úgy tudom van belőle live action)

Skip beat! (Ezt nagyon ajánlom, nekem nagyon tetszett)

Sukitte ii na yo (ebből van talán)

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. febr. 3. 18:38 Privát üzenet
Annyira nem romantikus, de a Rurouni Kenshinnek idén jött ki a 2. és a 3. része, az első pedig 2012-ben. Én személy szerint imádom és csak ajánlani tudom. :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. febr. 3. 18:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm:)

# 3/3Időpont 2015. febr. 4. 14:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki tud nekem olyan sorozatokat mondani amibe vagy vámpír van, vagy vérfarkas? Az se baj ha mind kettő. Ne legyen túl régi. Inkább újjabb?
Meg tudnátok nekem mondani, hogy melyik az a mese amelyik az űrben játszódik, állatok vannak benne, a végén egy nyúl felszabadítja a bolygót, és répával kardozik, majd leszúr egy...
Valaki tud mondani jó akciófilmeket ami nem nem olyan régi pls?
Tudtok mondani régi horror sorozatokat?
Régi anime az Animax on ment nem sokra emlékszem de ilyen robotos volt amiben a gyerek egy csomó volt robotból össze építet egy robotot egy garászban a jővőben játszódik...
Tudtok mondani a régi Ötvös Csöpi filmekhez hasonló hangulatú magyar filmeket?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!