Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok a Bleach-hez hasonló,...

Tudnátok a Bleach-hez hasonló, jó animéket mondani?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Ez a kérdés már ott megbukott, hogy a Bleach a többi animéhez viszonyítva nem egy jó anime. De mindegy.


Valószínűleg a shounenek megfelelnek az elvárásaidnak:

- Naruto

- Naruto Shippuuden

- One Piece

- Fairy Tail


(ez utóbbi a legjobb, örök kedvencem)


14/L

2015. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 _VM19_ válasza:
a 'Korra legendaja'-t tudom ajanlani 1-4.evad. Lebilincselo tortenet! 16/f
2015. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok kukacoskodni, de a Korra legendája nem egy anime, ettől függetlenül persze egy jó rajzfilm, de amerikaiak készítették.


Itt van néhány hasonló még:

Yuu Yuu Hakusho

Busou Renkin

Hunter x Hunter

Soul Eater

Ao no Exorcist

D.Gray-man

Claymore

Shakugan no Shana

2015. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látnod kell az Inuyashát, nézd csak végig azt elsőnek. :)
2015. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

One Piece

Yu Yu Hakusho

Inuyasha

Attack on Titan

2015. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Még hogy a Bleach nem jó lol szerintem te másik bolygón élsz...Azért lett 366 része és még jön a folytatás is ....Attól hogy neked nem jön be másnak nagyon jó anime... Nekem a kedvencem! Amúgy Parasyte The Maxim, Hellsing, Devil May Cry, Tokyo Ghoul, Attack on Titan(azt még nem láttam de azt mondják hogy jó), D-Gray Man stb
2017. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, a Bleach tényleg nem jó, sőt nagyobbat mondok, történetileg egy kalap szar. Mindig ugyanaz ismétlődött benne... annyi, hogy más karakterek jöttek. Ezt a hülye vagy egy Bleach fan is beláthatja. Kb. ez volt a történet az első nagy történetszál példájával bemutatva:

1. Ichigo találkozik valakivel és olyan ereje lesz, mint annak van (Rukia - shinigami)

2. Találkozik 2 ellenféllel, az egyik ellen elküszködik (Renji), a másik ellen semmi esélye (Byakuya)

3. Egy szökött shinigami edzi őt (Urahara)

4. Elmegy megmenteni valakit/valamit (Rukia)

5. A korábbi első ellenséget (Renji) könnyen legyőzi, a másikat egy "power up"-pal (Byakuya)

És ez ismétlődik folyamatosan, olyan dolgokkal kiegészítve, hogy a "jó fiúk" az esetek 99%-ban akkor se halnak meg, ha pl. a felsőtestük harmadát elpusztítják (Kira).

2017. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Első te szerintem nem láttál egy részt sem ,mert ha lattal volna egy részt akkor az lenne a kedvenced .🤩
2020. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Am a kedvenc animem a szereplők is bas,zott mód el lettek találva. Best ever
2020. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majd áprilisban indul a Tower of God!


Ha jól megcsinálják a CGI-t, akkor sokkal jobb lesz, mint a Bleach, mert rendes alaptörténete is van a Bleachcsel szemben...

2020. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!