Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Testvérszerelem, tiltott...

Testvérszerelem, tiltott szerelem témájú animéket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Láttam már a Vamire Knight-ot, de az nem kifejezetten olyan, mert csak Lightosan van benne... Valami olyasmi tetszene, ahol valamelyik fél már régebb óta vonzódik a másikhoz és egy idő után (kb. olyan tinikorban) a másik is így kezd el érezni... nem muszáj pont ilyet de valami hasonlót. Jaaa és az is jó lenne ha lennének olyanok akik elleneznék vagy gyanítanák a kezdetektől. Az lenne a legeslegjobb, ha még egy lapáttal rátennék, hogy ráadásul még fiúk is :D Amúgy örülnék ha a grafikája szép lenne és lenne rá magyar felirat (máskülönben nem értem)

2016. aug. 30. 19:37
 1/7 The magic of banana ***** válasza:

Kissxsis

Yosuga no Sora

2016. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 The magic of banana ***** válasza:
Ez mondjuk nem tiltott szerelem témájú, de nekem nagyon tetszett(am. shounen ai): Doukyuusei
2016. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kotonoha no Niwa - tanár-diák szerelem
2016. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzőrösNiku válasza:

Ore no imouto ga konna ni kawaii wake ga nai!!!

Ennél jobb nem létezik!! ^^

2016. aug. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Romeo x Juliet (van magyar szinkronosan i:)
2016. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Romeo x Juliet (van magyar szinkronosan is:)
2016. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koi Kaze-Testvérszerelem, de a szokásosnál komolyabb és Animeaddictson végig van magyar felirat hozzá.
2016. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!