Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnatok mondani nekem olyan...

Tudnatok mondani nekem olyan animeket amik viszonylag újak (szep a grafikaja) fantasy es kialakul benne egy osszetarto csapat?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor hosszu legyen az anime.

Ami nagyon tetszett az a Fairy Tail

Ami nem tetszett az a One Piece



2017. jan. 24. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Hai to Gensou no Grimgar

fantasy, nekem tetszett, gyonyoru a grafikaja es olyan csapat osszekovacsolodas is van benne

2017. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a One Piece főszereplőitől összetartóbb csapat nincs. A grafikája is csak az elején gyenge.
2017. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig az one piecenél összetartóbb csapatot tényleg nem találsz.És véleményem szerint jobb,kratívabb animét sem.
2017. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző kettő válaszadóval
2017. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egyetertek en is. Vannak olyan oldalak ahol turheto a grafika az elejen is. Hiaba tunik gyerekesnek minden, ha egyszer aterzed a tortenetet, azonosulni tudsz a dolgokkal (nem biztos), akkor nem fogod tudni abbahagyni. Siras, nevetes, kaland, osszetartas, szabadsag. Ha esetleg ez megtortenne, ovatosan. Az a 800 resz bizony sok idot vesz el, ne szakadj el a valosagtol! ;)
2017. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy az összes válaszoló fennakad azon, hogy a kérdezőnek nem tetszett a One Piece.

Esetleg megpróbálhatod a Magi: The labyrinth of magic-ot, két évada van, mindkettő 25 részes.

2017. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocsánat ha megsértették valakit azzal hogy nem tetszett a One Piece! Én úgy gondolom hogy a Fairy Tail sokal jobb! De ízlések és pofonok :)
2017. jan. 31. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Gintama

Bleach

Ueki no Housoku

Maji de Watashi ni Koi Shinasai!!

Soul Eater

Nanatsu no Taizai

Tengen Toppa Gurren Lagann

Deltora Quest

Inuyasha

Noragami

Hunter x Hunter

Ezek az ismertebb kategóriába tartoznak,kivéve a Maji,szóval bocsi hogy láttad már őket.

A Deltora Quest-et én személy szerint nagyon szeretem,de nem tudom,hogy te szereted-e a régi animéket(én nem igazán de ez nekem is tetszett).

A Gintama,Bleach,Hunter x Hunter,Inuyasha a leghosszabbak.Az Ueki no Housoku,Soul Eater,Deltora Quest is hosszú,csak nem neverend.A többi 10-20 részes,de azon kívül,hogy hosszú legyen,minden más kérésednek megfelelnek.A Majin ne lepődj meg a perverzségen:)

2017. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi nem úgy értettem,hogy én tudom,hogy mit néztél,csak elírtam
2017. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!