Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Yuri! On ice anime második...

Yuri! On ice anime második évadja mikor kezdődik?

Figyelt kérdés

Most néztem végig ezt az animét, és kicsit kiakadtam a befejezésén. Ez nem befejezés, még ha lesz is folytatása! Mondjuk biztos azért, hogy felkeltse az emberek érdeklődését...

Ezt leszámítva nagyon tetszett az anime, egyik kedvencem lett :) az egyetlen csalódásom a befejezése lett, ezen belül az, hogy a két főszereplő nem jött össze :( talán majd a második évadban...^^

Valaki tudja, mikor kezdődik? Nagyon köszönöm előre is az értelmes válaszokat *-*


Ui/másodlagos kérdés: ti is szomorúak lettetek, hogy még egy rendes csók sem történt Yuri és Victor közt? :'( Nem vagyok nagy yaoi fan, de ez olyan jó lett volna...



2017. febr. 6. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bejelentve második évad, egyelőre.
2017. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
csak nem hivatalos források szerint lesz második évad. Ettől eltekintve én szorítok neki, nekem is kedvencem
2017. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit csalódás volt a vége, de azt nem hiányoltam annyira hogy nincsen konkrétan kimondva hogy Yuri és Viktor járnak. Nekem ígyis teljesen egyértelmű :D Viszont a döntő eredménye..háát teljesen spoiler mentesen: nem erre számítottam, kicsit ambivalens érzéseim vannak a helyezésekkel kapcsolatban.

Azt mondjuk sajnálom hogy az egyetlen csókot is ki kellett cenzúrázni, de evvan :/

2017. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, én kifejezetten örültem hogy nem Yuuri nyert, így életszerűbb volt a történet, legalábbis szerintem. Az nagyon sablonos lett volna hogy ő nyer, csak azért mert főszereplő.
2017. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Szerintem az lett volna a legéletszerűbb, ha se nem Yuuri, se nem Yurio nyeri az aranyat... De így is nagyon jó volt :)

2017. febr. 6. 21:05
 6/16 anonim ***** válasza:
#4 Egy szóval nem mondtam hogy őt akartam győztesnek :D Én Chrisnek szurkoltam, szerintem ő érdemelte volna meg a legjobban. Azt gondoltam hogy Yuri második lesz (vagy esetleg harmadiknak tippeltem volna), utána lőttem be Yuriot, harmadik vagy negyedik helyen, Otabek nálam negyedik volt (na most ezt nem tudom fejből, de talán negyedik is lett) JJ második vagy ötödik (gondoltam hogy lesz valami gebasz vele), Pichit hatodik helyét meg szerintem mindenki tudta előre :D
2017. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem Chris nagyon unszimpatikus volt, én reméltem hogy nem fog nyerni. Persze ízlések és pofonok, de nekem valahogy nem jött be a stílusa...na minden nem is ez a lényeg, hanem reméljük hogy lesz folytatás:-)
2017. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most megmondom nektek srácok, hogy azért így lett a helyezés, mert Yuuri majd a következő évadban szerez aranyat, és mivel ugye Viktor is versenyezni fog, ezért kapni fog egy ezüstöt. És eeeeez nekem rohadtul nem tetszik xd Mert ha már Viktor korizik, akkor aranyat neki... De ez van :D Ti kinek szurkoltok?
2017. febr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

A második évadban ugye a Yuri nem hal meg?

Mert van a YouTube-on egy videó amikor a Victor valakinek a sírja fölött áll és a videóhoz az van írva hogy Yuri died

2017. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9.: nincs is második évad:'D manapság pedig olyan profin lehet animációt készíteni, hogy simán lehet fankreálmány is, amit láttál.
2017. jún. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!