Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány részes lesz a Naruto...

Hány részes lesz a Naruto Shippuuden?

Figyelt kérdés
Most adják ki a részeket és nem tudom hány hiányzik még. A válaszokat előre is köszönöm! ^w^

2017. febr. 24. 19:34
 1/5 EmmerichB ***** válasza:

Az-az igazság, hogy nem nagyon tudni. Elviekben, már véget kellett volna érnie, ahol a manga is befejeződött. Viszont, ahogy olvastam, az anime készítői, a továbbiakban, elszakadnak a mangától, és a saját elképzeléseik alapján fogják folytatni.


Plusz ez, azért is van, mert maga a manga lemaradt. A Boruto manga még mindig csak, a film adaptációjánál jár.


Ezek az új részek, a Narutoból amolyan fillerek, amik kis történeteket mesélnek már csak el. Amolyan köztes epizódok a Naruto-Boruto között. Aztán azt hiszem már, idén majd elindul, a Boruto: Next generation. Elviekben tavaszra ígérték, de ebben nem vagyok teljesen biztos, lehet csúszik.

2017. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rengeteg talán a 600-700 on is túl van már de lehet hogy még mindig csinálják őket... Mert nem olyan rég még készültek.
2017. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem jár túl 500 részen sem igazság szerint. Japánban március 9-én fogják kiadni a tervekhez igazodva a 498. részt, amely a The Last Mission (最後の任務) címet fogja viselni.
2017. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (^~^)
2017. febr. 25. 20:32
 5/5 anonim válasza:
Pontosan 500 részes, idén március végén fejezik be☺
2017. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!