Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Hitorijime my hero animének...

A Hitorijime my hero animének lesz 2. évadja? Es ha lesz mikorra várható?

Figyelt kérdés

#anime #Yaoi #manga2.evad
2017. szept. 10. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként csak en érzem úgy hogy ebben az animeben tulajdonképpen Masahiro es Kousuke a főszereplő?

Amúgy aki olvasta a mangàt az írjon privátot h miről szól

2017. szept. 10. 22:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők a főszereplők XD :D


Két manga van, azt gyúrták össze. Az első a Hitorijime Boyfriend, ez 1 kötet, ha jól emlékszem. Ebben Hasekura, és Kensuke van főszerepben. A másik a Hitorijime my Hero, ebben Settie és a Kousuke főszereplő. Nem tudom hány fejezet jelent meg, de ha jól tudom, az még fut.


Hasekurát, Kent, és az asztal társaságot nem lehet kihagyni a sztoriból, mert ők egy csapat, de a főszerepben a My Hero - ék vannak.


A mangákat nem olvastam, a My Hero-ba beleolvastam, talán az első 1, vagy 2 fejezetet pörgettem át, és belelestem a további néhányba. Egy kicsit máshogy történnek a dolgok ott. (Például a szivárvány kabátos emó gyerek csak az animében létezik, Settiet pedig azon a bizonyos éjszakán más helyszínen, és más eszközzel sebesítik meg, stb. )


Második évadról nem tudok, én örülnék neki, de gondolom függvénye annak is, hogy mennyire lett népszerű az anime.

2017. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Haat szerintem elég népszerű,remelem lesz 2 évad

Egyébként hogy sebesitik meg a mangaban?

2017. szept. 10. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is reménykedem benne!


Aki szeretné elolvasni a mangát, az ne spoilerezze le magának a történéseket, mert most leírom!


Ez a jelenet ugye akkor van, amikor Settie bemeséli magának, hogy Kousuke-sanhoz egy nő illik, blablabla... Kerüli Kousuke-t, és ha kényszerből is, de felveszi újra a kapcsolatot a bandával. Settie otthon ül, és rendes uke módjára őrlödik magában. Ekkor telefoncsörgés, kilincs csattogás, majd ablaktörés. Végül Kousuke-san belép a szobába, dulakodnak, megbékélnek, - idáig ugyanaz a sztori. Aztán megint csengetnek, és Kousuke-san kimegy kinyitni az ajtót. Az ajtó előtt a banda áll. Úgy döntenek, hogy ott a lakásban fogják szétverni egymást. Megkezdődik a dulakodás, egyik pillanatban Toru-san (a bandavezér) elkapja Kousuke vállát, aki hátra fordul. Toru-san kezében egy bézból ütő van, amiből szögek állnak ki. Mikor megpróbálja megütni vele Kousuke-t, akkor Settie hirtelen elé ugrik, és Toru-san jól fejbe csapja.


Az ütést a Vol1 CH004 18.-19. oldalán kapja, a telefoncsörgéstől kezdve ez az egész jelenet pedig a Vol1 CH003 31. oldalától kezdődik a mangában.

2017. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te láttad most a 10.rèszt? Mi fog történni most h elbizonytalanodtak mind ketten?amikor azt mondja Masahiro h fél
2017. szept. 11. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos, kiderült mi történt! xD A mangát nem olvastam még el, azt az utolsó részt még megvárom. De már előre látom, hogy miről fog szólni. x)
2017. szept. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!