Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate/stay nigth évadok sorrenben?

MetalWolfie kérdése:

Fate/stay nigth évadok sorrenben?

Figyelt kérdés

Tudom elég hülye kérdés, de ha jól tudom van egy pár Fate/stay nigth évad és szeretném sorrendben megnézni.. :)

Előre is köszönöm a válaszokat.. :)



2017. okt. 20. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak különböző sorozatok, amik majd mind alternatív változatok, így mindegy a sorrend. (Persze a szokásos 1. évad, 2. évad sorrendet azért kövesd a sorozatokon belül. :P)


Kivétel a Fate/Zero, az számít az előzménynek. És szerintem az egyetlen amit tényleg érdemes megnézni. Bár ezt dönts el magad.


Plussz jön 2018-ban a Fate/Extra Last Encore, aminek még adok egy esélyt. Az is alternatív változat.

2017. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Fate/stay night (2006)

2. Fate/stay night TV Reproduction (OVA, 2010)

3. Fate/stay night Movie: Unlimited Blade Works (film, 2010)

4. Fate/stay night: Unlimited Blade Works - Prologue (2014)

5. Fate/stay night: Unlimited Blade Works (1. évad, 2014., ez kb ugyan az, mint a 2006-os verzió, csak annyiban különbözik, hogy máshogy végződik, illetve az újabbat az ufotable készítette, míg a régebbit a Studio Deen. Az ufotable szebb, szerintem.

6. Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2. évad -ufotable-, 2015)

7. Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2nd Season - Sunny Day (2015. 1 speciál rész a 2. évad után)

8. Fate/stay night Movie: Heaven's Feel - I. Presage Flower (Film, 2017)


Ezek így vannak időrendi sorrendben.

2017. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.. :)
2017. okt. 22. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!