Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ajálana az Attack on...

Menzon666 kérdése:

Valaki ajálana az Attack on Titan-hoz hasonló animet?

Figyelt kérdés
olyanra gondolnék ami hasonló epik pilanatokal hasonló világal és komoly sztorival apellál.

2017. dec. 12. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felmész a MAL-on és keresgélsz magadnak. Itt van a lista. [link]
2017. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

???


Epic pillanat? Komoly sztori? Abban? Vagy csak hasonló kell a többi meg töltelékszó?


[link]

2017. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát.. szerintem sokkal jobbat is találnál mint az a túldrámázott, a semmire sztárolt anime...
2017. dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Én az első évad után dobtam. Vazze sokszor olyan arcokat vágnak benne, hogy bármelyik troll face elbújhatna mellette. :D Sok műdrámázás az ember idegeire megy, mangát is olvastam egy ideig. B) Nem vagyok nagy animés, de biztos vannak ennél jobbak is... vagy mégse. Ha megnézed mostani animékat vér ciki a legtöbb.
2017. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem sértés képen de nem véleményeket kértem hanem ajálatokat! sok animet láttam már nekem ez is a kedvenceim közé sorolandó. kék bálna nevezetü úrnak pedik koszonom az ajálot oldalt! :D
2017. dec. 13. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Emberek... Ha ilyen rossznak tartjátok, akkor ajánljatok helyette JOBBAT!! Mert így csak magatokat járatjátok le, hogy nem tudtok egy kérdésre megfelelően válaszolni :) De ha semmiképpen nem tudjátok bent tartani a kritikát, akkor legalább mellettr, alatta, fölötte, ajánljatok mást!! Valami jobbat akkor.
2017. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Full Metal Alchemist Brotherhood-ot ajánlom. Szintén shounen, szintén akciódús és szintén van benne egy-két véresebb jelenet, plusz itt a dráma nem műdráma és még valóban komoly sztorija is van a humoros pillanatok mellett. Az AoT a közelébe sem ér :)
2017. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Az Attack on Titan egy közepes shounen, nem nagy durranás... Persze ettől még lehet élvezni, én is élveztem amikor még kezdő animés voltam (mondjuk az első évad közepét az elnyújtás végett nem igazán), de azért vannak ettől bőven jobbak, még shounen műfajon belül is.


Hunter x Hunte (2011)

Tengen Toppa Gurren Lagann

Death Note

Kill la Kill

Soul Eater

Gintama

JoJo no Kimyou na Bouken

Re: Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Claymore

Mirai Nikki


A seinen (felnőtt) kategóriából pedig:


Rainbow

Berserk (csak a régit nézd, 1997-est)

Steins;Gate

Parasyte

Monster

Made in Abyss

Inuyashiki

Code Geass

Katanagatari

Bakemonogatari (és folytatásai, amik sokkal jobbak!)

Yojouhan Shinwa Taikei

Mahou Shoujo Madoka Magica (ne zavarjon meg a címe, jó kis psycho thriller)

2017. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!