Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szevasztok. Toji no miko...

Szevasztok. Toji no miko vélemény?

Figyelt kérdés
Szoval tegnap egy animegyetem videót neztem,ahol Attis megemlitett egy Toji No Miko nevű animet. Amit mondott es mutatott róla megtetszett ,igy belenéztem. Nekem nagyon bejön. Mind a mostani 3 részt megneztem egy nap alatt. Neketek mi a véleményetek rola? Plusz kerdes ,hogy az anime melyik napon van felrakva a netre? Pl a Boruto csütörtökönkent jon ki magyar felirattal. Ez mikor?

#anime #Animegyetem #Toji No Miko
2018. jan. 26. 04:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem vasárnaponként dobják fel, de az alábbi linken nyomon tudod követni.

[link]


Az animéről a véleményem: kislányok katanával csapkodják egymást és néha jönnek szörnyek is. Gondolom a közepe-vége fele több szörny lesz. A harcok nem rosszak, maga az anime, a karakterek szépen kivannak dolgozva. Viszont, szerintem a szörnyekkel a harc, meg maguk a szörnyek undorítóan néznek ki. A mozgásra gondolok, nem természetes vagy cgi, nem tudom, nekem ez a része nem tetszik, de azért végignézem. :) Ja és 24 részes lesz.

2018. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ja azt tudom ,hogy 24 resz lesz abban igazad van ,hogy a szörnyek furan neznek ki.
2018. jan. 26. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!