Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak a Naruto-hoz hasonló...

Vannak a Naruto-hoz hasonló animék?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol a főszereplő a sorozat elején elég ügyetlen, stb, de s sorozat végére belőle legyen a "legnagyobb harcos". Közben részletesen végig lehet követni a karakterfejlődést.


A Sword Art Online-t ajánlották sokan, és maga a történet tetszik is, de a 2-3. rész után csalódást ért.


Aki ismeri a sorozatot, tudja miről beszélek... Az első 1-2 részben még csak az első szinten vannak, a következő részben meg már a 4-5-nél járnak, nem tudom pontosan, nem is nagyon néztem tovább.

Ez nekem túl sok volt. Érdekelt volna, hogy mi történt az alatt az idő alatt, ami a az 1-4. szint közt játszódik.



Köszi szépen a válaszokat! :D



2018. febr. 24. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szóval shounen, gyenge hőssel, fejlődéssel. Ilyen van. Az más hogy megfelel-e neked.


Hunter x Hunter (2011)

One Piece

Boku no Hero Academia

D.Gray-man

Yuu☆Yuu☆Hakusho

2018. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bleach
2018. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NovaZeox103 ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen a "Shounen" animék
2018. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én a Boruto:Naruto Next Generations-t tudnám neked ajánlani. Igaz még csak 47 rész jött ki, és mint a narutohoz hasonlóan itt is kicsit lassan indul be a történet, de szerintem egész jó. Habár Boruto (naruto fia) nem olyan ügyetlen mint az apja volt de itt is megfigyelhető a főhős fejlődése, mellesleg a videók alapján amiket láttam ő lesz a legerősebb. De persze szerintem ez magától értetődő.
2018. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Katekyou hitman az elején a főszereplő tok ügyetlen gyenge és gyáva de egyre erősebb es bátrabb lesz

Vissza terve a sao-ra én végig neztem és igen csalódás csak az alap az anyira jo volt kár hogy igy elrontottak volna az egész történetet meg lehetet volna csinálni 100-200 részben ki bontva mindent...

2018. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!